Bandomasis Važiavimas

Kas yra aukščiausio lygio dinamika? Išbandykite ir pajuskite.

ALFA ROMEO paperka savo formomis ir aistringu itališku dizainu. Neabejojame, kad dar labiau žavėsitės šiais automobiliais juos išbandę. Pajusti, ką reiškia nepriekaištingai paprastas valdymas ir dinaminės savybės galite jau dabar, užsiregistravę bandomajam važiavimui. Atvykę sutartu laiku į saloną būsite supažindinti su pageidaujamu modeliu ir jį išbandysite važiuodami pasirinktu maršrutu. Po bandomojo važiavimo galėsime aptarti detalią modelio konfigūraciją, įsigijimo finansavimo bei automobilio draudimo klausimus.

Alfa Romeo specialūs pasiūlymai

Alfa Romeo Naujienos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 372 82876

Evaldas Mizgiris
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
evaldas.mizgiris@autobravamotors.lt

Detalių skyrius

+370 524 61727

Detalių skyrius

+370 462 42186

TOMAS BARTKEVIČIUS
Vyr. serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82876
tomas.bartkevicius@autobravamotors.lt

Vaidas Timinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
vaidas.timinskas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 3 7282875

Pardavimų skyrius

+370 462 42181

Pardavimų skyrius

+370 372 82874

Lina Karvelienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+37063637970
lina.karveliene@autobravamotors.lt

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

ŽILVINAS MAČIOKAS
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82876
zilvinas.maciokas@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 462 42182

Registracija į servisą

+370 343 98745

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 246 1722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt