Autobrava Motors sertifikuoti meistrai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje paruoš Jūsų Fiat, Fiat Professional, Jeep, Alfa Romeo automobilį vasaros kelionėms.

Visą vasarą Autobrava Motors servisuose kondicionieriaus pildymui ir salono filtro keitimui taikoma 20% nuolaida.

Visais atvejais į servisą galite registruotis, detales įsigyti telefonu +370 700 77074.

 

Registracija į servisą

Robertas Riepšas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 636 37970
robertas.riepsas@autobravamotors.lt

Petras Pienauskas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 604 97866
petras.pienauskas@autobravamotors.lt

Administracija

+370 524 61717

Administracija

+370 372 82873

Administracija

+370 462 42180

Pardavimų skyrius

+370 462 42181

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 372 82876

Detalių skyrius

+370 524 61727

Detalių skyrius

+370 462 42186

Pardavimų skyrius

+370 372 82874

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 372 82875

TOMAS BARTKEVIČIUS
Vyr. serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82875
tomas.bartkevicius@autobravamotors.lt

ŽILVINAS MAČIOKAS
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82875
zilvinas.maciokas@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 462 42182

Registracija į servisą

+370 343 98745

Vaidas Timinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
vaidas.timinskas@autobravamotors.lt

Evaldas Mizgiris
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
evaldas.mizgiris@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@autobravamotors.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 246 1722
paulius.zeruolis@autobravamotors.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@autobravamotors.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@autobravamotors.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@autobravamotors.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@autobravamotors.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt