Alfa Romeo servisas

Autorizuoti servisai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje atlieka visas automobiliui reikalingas paslaugas: techninę apžiūrą, garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, visų automobilio dalių remontą. Visiems darbams ir originalioms detalėms suteikiama iki 2 metų garantija. Atvykimo laiką galite patogiai rezervuoti internetu.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Kokybiškas ir patikimas automobilių aptarnavimo paslaugas bei remonto darbus garantuoja patyrusių, Italijoje sertifikuotų, meistrų komanda

Originalios detalės

Likite ištikimi savo ALFA ROMEO net ir rinkdamiesi detales. Originalios, gamintojo sertifikuotos, dalys idealiai pritaikytos jūsų automobiliui – tai vairavimo malonumo garantas ir pagarba automobilio uniklaumui.

Darbų garantija

Autorizuotuose ALFA ROMEO servisuose visiems atliktiems darbams bei originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Garantinis servisas

Vairuoti naują ALFA ROMEO automobilį – tikras malonumas. Mėgautis jo išorės ir vidaus dizainu, sklandžiu valdymu bei įtikinančia galia dar smagiau, kai žinai, kad visa tai garantuoja ne tik preciziškas gamintojo požiūris į kokybę, bet ir bendroji 24 (dvidešimt keturių) mėnesių kokybės garantija, neribojant ridos, išskyrus tam tikras išimtis. Be bendrosios garantijos automobiliui suteikiama papildoma trečiųjų naudojimo metų (nuo 25 iki 36 eksploatavimo mėnesio) garantija. Daugiau informacijos automobilio eksploatavimo instrukcijoje bei internetiniame ALFA ROMEO puslapyje.

Mobilaus meistro paslauga

Nieko nėra patogiau, kai automobilis pats nurieda į servisą ir grįžta į sutartą vietą. Tokia paslauga gali pasinaudoti kiekvienas ALFA ROMEO vairuotojas Vilniuje. Skambinkite arba registruokitės internetu ir mobilus meistras priėmėjas, jums pageidaujant, automobilį paims iš namų, biuro ar kitos patogios vietos ir grąžins į sutartą vietą. Paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Papildomos Alfa Romeo
serviso paslaugos

Pagalba
kelyje

Plačiau apie paslaugą

Automobilio
paėmimas

Plačiau apie paslaugą

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 620 60518

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 5 246 17 27

Detalių skyrius

+370 46 236 873

Pardavimų skyrius

+370 650 79538

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Laurynas Česonis
Laurynas Česonis

+370 636 87933
laurynas.cesonis@autobravamotors.lt

Kęstutis Šmigelskis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 699 69192
kestutis.smigelskis@autobravamotors.lt

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 37 210503

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210 504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 246 1722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236 972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 639 71445
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt