Citroen servisas - CITROËN

CITROËN servisas

Autorizuotame CITROËN servise Vilniuje atliekamas visų CITROËN automobilių garantinis ir pogarantinis aptarnavimas bei visų automobilio dalių remontas. Servise taip pat prekiaujama originaliomis automobilių dalimis ir aksesuarais.

Registracija į servisą

1 Apsilankymo informacija
2 Jūsų duomenys

Sertifikuoti meistrai

Patirtis, įgūdžiai, specializacija bei profesionalus požiūris į darbą – visa tai gali pasiūlyti kiekvienas autorizuoto CITROËN serviso meistras. Jūsų automobilio priežiūrai ir remontui renkamės tik gamintojo keliamus reikalavimus atitinkančius specialistus.

Originalios detalės

Kiekvienas modelis – unikalus inžinerinis kūrinys, tad sklandžiam jo veikimui bei originalioms savybėms užtikrinti būtinos ir originalios dalys. Pasitikėkite ilgamete gamintojo patirtimi ir geriausiai technines charakteristikas atitinkančia kokybe.

Darbų garantija

Visoms originalioms CITROEN detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo. Garantija netaikoma detalėms, kurios dėl intensyvaus naudojimo paprastai savaime nusidėvi greičiau nei per 2 metus.

Garantinis servisas

Gamintojas jums garantuoja nepriekaištingą vairavimo patogumą bei malonumą, suteikdamas automobiliui 3 metų arba 100 000 km garantiją dėl gamybos defektų. Pilnas garantinių paslaugų paketas galioja tik tada, jei automobilis remontuojamas griežtai laikantis gamyklos nustatytų standartų, o žymos apie tai įrašomos techninės priežiūros knygelėje. Išsamesnę informaciją apie garantines sąlygas visada rasite „Techninės priežiūros ir garantijų knygelėje”.

Mobilaus meistro paslauga

Jei prireikė atvykti į servisą, tačiau tam vis nerandate laiko, skambinkite mums arba registruokitės internetu. Brangindami Jūsų laiką, siūlome Jums pasinaudoti mobilaus meistro paslauga. Gavę užsakymą mes paimsime ir pristatysime automobilį į servisą Vilniuje, o grąžinsime į Jums patogią vietą. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Papildomos serviso paslaugos

Pagalba
kelyje

Daugiau informacijos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 5 246 17 27

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt