Bandomasis Važiavimas

Tai jūsų darbo vieta – ją būtina išbandyti. Išbandykite ir įsitikinkite, kad asistuojančios valdymo technologijos ją pavertė itin patogia ir funkcionalia.

FIAT Professional specialūs pasiūlymai

Fiat Professional Naujienos

Kontaktai

Vaidas Timinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
vaidas.timinskas@autobravamotors.lt

TOMAS BARTKEVIČIUS
Vyr. serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82875
tomas.bartkevicius@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

ŽILVINAS MAČIOKAS
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82876
zilvinas.maciokas@autobravamotors.lt

Evaldas Mizgiris
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
evaldas.mizgiris@autobravamotors.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 462 42181

Pardavimų skyrius

+370 372 82874

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Registracija į servisą

+370 3 7282875

Registracija į servisą

+370 462 42182

Detalių skyrius

+370 524 61727

Detalių skyrius

+370 462 42186

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 462 36873

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininka

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 524 61722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 524 617 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt