Bandomasis Važiavimas

Tai jūsų darbo vieta – ją būtina išbandyti. Išbandykite ir įsitikinkite, kad asistuojančios valdymo technologijos ją pavertė itin patogia ir funkcionalia.

FIAT Professional specialūs pasiūlymai

Fiat Professional Naujienos

Kontaktai

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

Kęstutis Šmigelskis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 699 69192
kestutis.smigelskis@autobravamotors.lt

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Laurynas Česonis
Laurynas Česonis

+370 636 87933
laurynas.cesonis@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 620 60518

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Pardavimų skyrius

+370 650 79538

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Detalių skyrius

+370 5 246 17 27

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 46 236873

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2461716
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 639 71445
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt