Kelionė į erdvę!

Praktiškas, dinamiškas ir funkcionalus tiek krovininio, tiek keleivinio FIAT DOBLO dizainas puikiai dera prie šio automobilio universalumo ir žaismingo interjero.

Saugumą užtikrina: keturių jutiklių ratų antiblokavimo sistema (ABS) su elektronine stabdžių galios paskirstymo sistema (EBD), susidūrimo metu lūžtanti (susilankstanti kaip kaleidoskopas)  vairo kolonėlė su vairuotojo kelių apsauga, gaisro prevencijos sistema bei metalinė pertvara su langu tarp keleivių ir krovinių skyrių („Cargo“ ir „Cargo Maxi“).

Apgalvotas funkcionalumas: šildomi ir elektra reguliuojami šoniniai galinio vaizdo veidrodėliai, lentyna kabinoje prie stogo, daiktadėžės priekinėse durelėse bei šešios krovinio tvirtinimo kilpos. FIAT DOBLO CARGO ir CARGO MAXI modeliuose rasite ir užlenkiamą dokumentų laikiklį centriniame prietaisų skydelyje, krovinių skyriaus PVC dangą bei slankiąsias duris krovinių arba keleivių skyriaus
dešinėje pusėje.

Keliamoji galia iki 960 kg

Krovininės dalies tūris 4m³

Kondicionierius

Parkavimo jutikliai

Laisvų rankų įranga

Autopilotas

Pasiūlymai

Doblo Cargo Maxi

Speciali kaina: 16 990 €
Krovininis
Keliamoji galia: 960 kg

Pasiūlymas Išbandyk

Doblo Combi Maxi

Speciali kaina: 17 990 €
5 vietų keleivinis
Keliamoji galia: 750 kg

Pasiūlymas Išbandyk

Nuotraukos yra iliustracinės. Siūlomas automobilis gali skirtis nuo pavaizduoto.

Yra daugybė progų priimti ne itin protingus sprendimus.
Ir yra FIAT DOBLO – išmintingas sprendimas norintiems funkcionalumo.

Bandomasis Važiavimas

Tai jūsų darbo vieta – ją būtina išbandyti. Išbandykite ir įsitikinkite, kad asistuojančios valdymo technologijos ją pavertė itin patogia ir funkcionalia.

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 650 79538

Pardavimų skyrius

+370 620 60518

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Registracija į servisą

+370 46 236972

Detalių skyrius

+370 5 246 17 27

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 46 236873

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininka

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt