Paruoškita savo automobilį žiemai Autobrava Motors servisuose

Atėjo laikas paruošti automobilį žiemos kelionėms!

Padangų keitimas.

„Autobrava Motors“ servisų meistrai pasirūpins greitu ir kokybišku Jūsų automobilio padangų keitimu. Paslaugą atliksime greičiau nei per 1 valandą, tuo tarpu Jūs galėsite mėgautis kava patogiojo laukimo zonoje.

Paslaugos kaina nuo 39 EUR.

Taip pat siūlome Jums vasarinių padangų saugojimo paslaugą, mes saugiai sandėliuosime Jūsų automobilio vasarines padangas iki kito sezono.

Originalūs automobilio kilimėliai ir valytuvai.

Paruošėme Jums 30 % nuolaidą originaliems automobilių kilimėliams ir valytuvams. Pasirūpinkite, kad žiemos kelionės būtų ne tik saugios, bet ir komfortiškos.

Nelaukite pirmo sniego, paruoškite savo automobilį žiemai jau dabar!

Sertifikuoti meistrai

Jūsų FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO ar JEEP automobilis – patikimose rankose. Visų darbų kokybę garantuoja Italijoje sertifikuoti meistrai ir jų patirtis, sukaupta kasdien rūpinantis nepriekaištingu ir sklandžiu FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO ir JEEP automobilių darbu.

Originalios detalės

Niekada nepavargsime kartoti, kad automobilio remonto metu naudojamos originalios dalys – labai svarbi patikimumo garantija. Tad pirmenybė originalumui – autorizuotų AUTOBRAVA MOTORS servisų darbo moto.

Darbų garantija

Automobilių remonto metu naudojamoms originalioms dalims taikoma 24 mėnesių garantija. Išimtys taikomos tik intensyvaus naudojimo dalims, kurios dažniausiai nusidėvi greičiau, nei per 24 mėnesių, pavyzdžiui, padangoms, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan.

Garantinis servisas

Įsigiję naują FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO ar JEEP automobilį mėgaukitės kokybiškais saugumo, komforto ir dizaino sprendimais be jokių rūpesčių. Vairavimo malonumą užtikrina visiems lengviesiems FIAT, ALFA ROMEO, JEEP automobiliams suteikiama bendroji 60 mėnesių kokybės garantija, neribojant ridos, o FIAT PROFESSIONAL komerciniam transportui suteikiama 24 mėnesių kokybės garantija, neribojant ridos. Šis garantinių paslaugų paketas garantuoja profesionalų aptarnavimą oficialiuose autorizuotuose FIAT, FIAT PROFESSIONAL, ALFA ROMEO, JEEP servisuose.

Mobilaus meistro paslauga

Jūsų laikas pats svarbiausias. Skirkite jį svarbiems dalykams, o automobilio techninį aptarnavimą patikėkite mums. Jei prireikė atvykti į servisą, tačiau tam vis nerandate laiko, skambinkite mums arba registruokitės internetu. Gavę užsakymą mes paimsime ir pristatysime automobilį į servisą, o grąžinsime į Jums patogią vietą Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miesto ribose. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Registracija į servisą