Bandomasis Važiavimas

Išbandykite maksimalų pravažumą ir įkvepiantį veržlumą. Registruokitės bandomajam važiavimui ir sutartu laiku atvykite į saloną, kur mes pademonstruosime pageidaujamą išbandyti automobilį.

JEEP specialūs pasiūlymai

JEEP Naujienos

Kontaktai

Administracija

+370 524 61717

Administracija

+370 372 82873

Administracija

+370 462 42180

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 462 42186

Detalių skyrius

+370 524 61727

Detalių skyrius

+370 372 82876

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Laurynas Česonis
Laurynas Česonis

+370 636 87933
laurynas.cesonis@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 462 42181

Lina Karvelienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 636 37970
lina.karveliene@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 372 82874

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 372 82875

TOMAS BARTKEVIČIUS
Vyr. serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82875
tomas.bartkevicius@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 46 242182

Vaidas Timinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
vaidas.timinskas@autobravamotors.lt

ŽILVINAS MAČIOKAS
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 372 82875
zilvinas.maciokas@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Evaldas Mizgiris
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 462 42182
evaldas.mizgiris@autobravamotors.lt

JONAS RAČKAUSKAS
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 524 61727
raimondas.neverauskas@autobravamotors.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 524 61722
paulius.zeruolis@autobravamotors.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
augustas.kulikauskas@autobravamotors.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
mindaugas.petkus@autobravamotors.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 524 61722
raimondas.mirzinskas@autobravamotors.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 524 61722
jonas.rackauskas@autobravamotors.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt