„Jeep Compass“ padės siekti pergalių „Colibri Cycling Team“ dviratininkams - JEEP

Dviračių sporto komanda „Colibri Cycling Team“ ambicingų tikslų nuo šiol sieks drauge su visureigiu „Jeep Compass“. Erdvus, veržlus ir aktyviam gyvenimo būdui pritaikytas automobilis – puikus dviratininkų komandos siekių atspindys – sportininkus lydės ne tik į treniruotes, bet ir į visas svarbias varžybas.

„Colibri Cycling Team“ ir JEEP prekės ženklo bendrumai – akivaizdūs. Iššūkius drąsiai priimanti sportininkų komanda lenktynių metu puikiai manevruoja mindami bekele, žvyrkeliais ar pievomis bei pabrėžia, kad visureigis šio sporto mėgėjams – ne tik artima, bet ir itin patogi transporto priemonė.

„Važiuodami į varžybas, treniruotes ar savaitgalio treniruočių stovyklas, privalome su savimi pasiimti nemažai įrangos. Tad mums svarbus tiek automobilio pravažumas, tiek talpumas. Šiuo atveju JEEP yra puikiai tinkantis partneris“, – teigia „Colibri Cycling Team“ komandos vadovas Eimantas Gudiškis. Pasak sportininko, visureigis pravers ne tik vykstant, bet ir dalyvaujant varžybose, nes bus naudojamas ir kaip lenktynininkus lydintis techninis automobilis.

„Kai lenktyniaujama atviruose keliuose, dažnai – užmiesčio, kiekviena komanda savo lenktynininkus lydi techniniu automobiliu, kuris teikia pagalbą jei, pavyzdžiui, nuleidžiamas dviračio ratas ir jį reikia keisti, įvyksta kiti techniniai nesklandumai. Į šiuos nuotykius nuo šiol leisimės su naujuoju visureigiu“, – teigia Arnoldas Valiauga, dviratininkų komandos narys.

„Jeep Compass“ idealiai tinka aktyviam žmogui, vertinančiam automobilio kompaktiškumą ir pravažumą. Jis nedidelis išoriškai, tačiau erdvus viduje, turi keturių varančių ratų pavarą bei visas legendines „Jeep“ savybes“, – sako „Jeep“ pardavimų vadovas Lietuvoje Arnoldas Ardzevičius.

Priima iššūkius, kad netrūktų pergalių

Kiekvienus metus nauju nuotykiu pažyminti dviratininkų komanda į didįjį šių metų tikslą jau yra pasiruošusi leistis drauge su naujuoju automobiliu. „Praėję metai mūsų komandai įsiminė kaip fantastiškas sezonas, buvome daugelio taurių nugalėtojai – tiek plento, tiek MTB dviračių varžybose“, – pripažįsta A. Valiauga. Komandai pergalių netrūksta ir šiemet – kartais iš vienų varžybų išvykstama net su keliais laimėjimais rankose. Toks buvo ir pastarasis komandos savaitgalis – iš Lietuvos plento taurės A grupės dviratininkas Eimantas Gudiškis grįžo su auksu, o B grupės lenktynininkai – Martynas Jočys ir Airidas Videika – su auksu ir sidabru.

„O naujų iššūkių, žinoma, ieškome kasmet. Liepą laukia vienas rimčiausių“, – teigia „Colibri Cycling Team“ komandos nariai. Šiemet dviratininkai ruošiasi dalyvauti vienose sudėtingiausių daugiadienių kalnų dviračių lenktynių pasaulyje. Komanda vyks į Italiją ir ten dalyvaus septynių dienų lenktynėse „Iron Bike“. Taip pat keliaus ir į Tartu kalnų dviračių maratoną ginti pernykštės istorinės Eimanto Gudiškio pergalės – tai buvo pirmasis lietuvių laimėjimas šiose varžybose.

Kitos JEEP naujienos