JEEP servisas

„Autobrava Motors” serviso padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje atliekamos visos JEEP automobiliams reikalingos paslaugos: techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, visoje Europoje galiojanti techninė pagalba

 

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Geriausiai jūsų automobilį pažįstą sertifikuotuose servisuose dirbantys meistrai. Jų patirtis aptarnaujant ir remontuojant JEEP automobilius bei gamintojo reikalavimus atitinkanti kvalifikacija – svarbi kokybiško aptarnavimo garantijos dalis.

Originalios detalės

Likite ištikimi savo JEEP net ir rinkdamiesi detales. Originalios, gamintojo sertifikuotos, dalys idealiai pritaikytos jūsų automobiliui – tai technologinio tęstinumo garantas ir pagarba automobilio uniklaumui.

Darbų garantija

Autorizuotuose JEEP servisuose visiems atliktiems darbams bei originalioms detalėms taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo.

Jeep specialūs pasiūlymai

Garantinis servisas

Sėskite į naują JEEP automobilį ir mėgaukitės šiuolaikiniu dizainu, sklandžiu valdymu, puikiu pravažumu ir galia bet kokiame kelyje. Visa tai garantuoja atsakingas gamintojo požiūris į kokybę ir bendroji 24 (dvidešimt keturių) mėnesių garantija, neribojant ridos, išskyrus tam tikras išimtis. Be bendrosios garantijos automobiliui suteikiama papildoma trečiųjų naudojimo metų (nuo 25 iki 36 eksploatavimo mėnesio) garantija. Daugiau informacijos automobilio eksploatavimo instrukcijoje bei internetiniame JEEP puslapyje.

Mobilaus meistro paslauga

Nieko nėra patogiau, kai automobilis pats nurieda į servisą ir grįžta atgal. Tokia mobilaus meistro paslauga gali pasinaudoti kiekvienas JEEP vairuotojas Vilniuje. Skambinkite arba registruokitės internetu ir mobilus meistras priėmėjas, jums pageidaujant, automobilį paims iš namų, biuro ar kitos patogios vietos ir grąžins į sutartą vietą. Paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Papildomos JEEP serviso
paslaugos

Pagalba
kelyje

Daugiau informacijos

Kontaktai

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 46 236873

Rokas Grinius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 691 09955
rokas.grinius@autobravamotors.lt

Detalių skyrius

+370 5 2461722

Detalių skyrius

+370 37 210504

Dalius Mikulėnas
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 650 79538
dalius.mikulenas@autobravamotors.lt

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Pardavimų skyrius

+370 620 60518

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Pardavimų skyrius

+370 650 79538

Kęstutis Šmigelskis
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 699 69192
kestutis.smigelskis@autobravamotors.lt

Laurynas Česonis
Laurynas Česonis

+370 636 87933
laurynas.cesonis@autobravamotors.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 246 17 27
raimondas.neverauskas@fiat.lt

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 620 60518
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 46 236972

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236 972
deividas.pocius@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 612 49306
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 652 88090
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt