Alfa Romeo GIULIA – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Alfa Romeo GIULIA

AUTOMOBILIS PAVERČIANTIS MEISTRIŠKUMĄ STANDARTU

Lizingo įmoka

nuo 485

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 54 990 €

Alfa Romeo GIULIA – naujas skyrius Alfa Romeo istorijoje. Patraukliu dizainu, technologinėmis inovacijomis ir neprilygstamu veržlumu pasižymintis modelis sumaniai laviruoja tarp klasikos ir modernumo, kurie negali netikti ar nepatikti.

Išsirinkite savo GIULIA

Alfa Romeo GIULIA SPRINT

Mėnesinė įmoka

nuo 485

Kaina

nuo 54 990 €

Alfa Romeo GIULIA Veloce

Mėnesinė įmoka

nuo 503

Kaina

nuo 56 990 €

Alfa Romeo GIULIA Tributo Italiano

Mėnesinė įmoka

nuo 538

Kaina

nuo 60 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Alfa Romeo GIULIA.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Alfa Romeo GIULIA?

Galingas Alfa Romeo GIULIA sedanas pasižymi aukščiausiu dinamikos ir vairavimo malonumu. Kiekviena modelio funkcija yra aiški ir suprantama, todėl visą dėmesį galima skirti tik jūsų kelionės tikslui. Viena iš ypatingų Alfa Romeo savybių yra novatoriški varikliai. Per daugiau nei 100 metų įspūdingos markės istorijos etapų atsirado daugybė unikalių automobilių pramonės naujovių, kurios prisidėjo prie šios klasės automobilių tobulinimo.

Vairavimo malonumas

Novatoriškas ir galingas variklis

Unikalus dizainas

Išskirtinės savybės

Alfa Romeo GIULIA sujungia dizainą, galią ir naujoves – visa tai dėl eilės patentuotų technologijų ir lengvų medžiagų naudojimo, suteikiant unikalų ir nepakartojamą vairavimo pojūtį.

 • DNA režimai

  Alfa Romeo turi tris skirtingus vairavimo režimus - DNA. "Dynamic" (Dinaminis režimas) – jautresnis vairas posūkiuose ir agresyvesnė akseleracija. "Natural" (Natūralus režimas) – idealus kasdieniam vairavimui. "Advanced efficiency" (Pažangus režimas) – skirtas sunkioms vairavimo sąlygoms ir degalų taupymui.

 • ALFA™ LINK

  Alfa Romeo GIULIA automobilyje sumontuota „Alfa™ Link“ pakaba, dėl kurios automobilis tampa puikiai valdomas ir itin patogus. O „Alfa™ Active System“ sistema dinamiškai reguliuoja pakabos reakciją atsižvelgiant į vairavimo sąlygas bei DNA jungikliu parinktą režimą.

 • Q4 SISTEMA

  Alfa Romeo „Q4“ visų varančiųjų ratų technologija sujungia maksimalų saugumą ir nepriekaištingą našumą, reaguodama į faktines kelio sąlygas ir vairuotojo veiksmus bei idealiai paskirstydama transporto priemonės galią tarp priekinės ir galinės ašies tuo pačiu metu.

 • SVORIO PASKIRSTYMAS

  Itin lengvų aliuminio bei anglies pluošto medžiagų pasirinkimas ir automobilio komponentų išdėstymas leidžia Alfa Romeo GIULIA puikiai subalansuoti ir paskirstyti svorį santykiu 50:50, užtikrina stabilesnį vairavimą ir žemesnį svorio centrą.

 • 22.3 cm lietimui jautrus multimedijos ekranas

  Naujasis 22,3 cm liečiamas valdymo ekranas su integruota 3D navigacija ir su prisitaikomu piktogramų išdėstymu leis jums patogiau pasiekti visas norimas funkcijas reikiamu metu. Čia galima rasti visą informaciją bei valdyti klimato kontrolę, ADAS saugumo sistemas. Jūsų patogumui vairuojant, sistemą valdyti galima ir patogiu fiziniu valdikliu.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Alfa Romeo

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį