Alfa Romeo GIULIA QUADRIFOGLIO – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Alfa Romeo GIULIA QUADRIFOGLIO

GREIČIAUSIAS SERIJINĖS GAMYBOS SEDANAS PASAULYJE

Lizingo įmoka

nuo 891

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 100 990 €

GIULIA QUADRIFOGLIO - tai galingiausias visų laikų Alfa Romeo kūrinys, kuris laukia jūsų: atraskite sportišką DNR ir bekompromisę dvasią.

Išsirinkite savo GIULIA QUADRIFOGLIO

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Alfa Romeo GIULIA QUADRIFOGLIO.

Kodėl Alfa Romeo GIULIA QUADRIFOGLIO?

Legenda atgimė - legendiniu QUADRIFOGLIO vardu pavadinta galingiausia Alfa Romeo GIULIA versija alsuoja išskirtinėmis savybėmis lenktynių trasoje ir už jos ribų. Itin lengvų medžiagų naudojimas ir išskirtinis 510 AG 2,9 V6 variklis su dviem turbinomis garantuoja precedento neturintį galios ir svorio santykį. Puikus 50:50 svorio balansas siūlo neprilygstamą dinamišką elgesį.

Bekompromisė dinamika

F1 technologijos

Grožio ir technologijų šedevras

Išskirtinės savybės

 • FERRARI INŽINIERIŲ KURTAS VARIKLIS

  GIULIA QUADRIFOGLIO turi galingiausią variklį, kurį Alfa Romeo kada nors sukūrė kelių transporto priemonei: itin lengvą 2,9 V6 benzininį variklį iš aliuminio, kuris generuoja 375 kW (510 AG) galią ir net 600 Nm sukimo momentą.

 • ACTIVE AERO FRONT SPLITTER

  „Active Aero Front Splitter“ yra automatiškai nuleidžiamas, kad sukurtų iki 2000 svarų prispaudimo prie kelio jėgos ir optimizuotų pusiausvyrą. Jo nerasite jokiame kitame sportiniame sedane pasaulyje!

 • ITIN LENGVOS MEDŽIAGOS

  Anglies pluošto - stogas, kardaninis velenas ir priekinis gaubtas, bei kitos aliuminio konstrukcijos padeda GIULIA QUADRIFOGLIO pasiekti geriausią galios ir svorio santykį klasėje! O su tobulu 50:50 svorio paskirstymu suteikia GIULIA QUADRIFOGLIO išskirtinį našumą ir valdymą!

 • AKRAPOVIČ IŠMETIMO SISTEMA

  Itin lengva Akrapovič išmetimo sistema su anglies pluošto antgaliais (įsigyjama pasirinktinai) skleidžia dar patrauklesnį ir sodresnį garsą.

 • ALFA™ LINK AKTYVI PAKABA

  Alfa Romeo GIULIA QUADRIFOGLIO automobilyje sumontuota Alfa™ Link pakaba, dėl kurios automobilis tampa puikiai valdomas ir itin patogus. O Alfa™ Active System sistema dinamiškai reguliuoja pakabos reakciją atsižvelgiant į vairavimo sąlygas bei DNA jungikliu parinktą režimą.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Alfa Romeo

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį