Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

2022 METŲ SPORTIŠKIAUSIAS AUTOMOBILIS

Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO

IŠDRĮSK PERŽENGTI SAVO RIBAS

Lizingo įmoka

nuo 926

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 104 990 €

Visi sportiškiausi prekių ženklo modeliai pažymėti QUADRIFOGLIO logotipu ir pirmasis Alfa Romeo padidinto pravažumo automobilis STELVIO – ne išimtis. Šis modelis pripažįstamas kaip geriausias savo klasėje – jis išsiskiria savo galia, dinamika bei valdymo galimybėmis ir iš tiesų įkūnija šūkį „La Meccanica delle Emozioni“ (liet. „Jausmų mechanika“).

Išsirinkite savo STELVIO QUADRIFOGLIO

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO.

Kodėl Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO?

Itin lengvų medžiagų panaudojimas, tokių kaip anglies pluoštas, ir tobulas svorio paskirstymas atsispindi tvirtose formose, kurios puikiai subalansuoja stilių ir dinamiškumą.

Pavydėtina galia

Pažangios valdymo technologijos

Greičiausias savo klasėje

Išskirtinės savybės

Savo kategorijoje Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO pirmauja dėl eksploatacinių savybių: tobulas galingumo ir technologijų derinio rezultatas – greitis, efektyvumas ir saugumas.

 • FERRARI INŽINIERIŲ SUKURTAS VARIKLIS

  Ferrari inžinierių kurtas naujos kartos 2,9 V6 „Bi-Turbo“ variklis dirba kartu su Q4 keturių varančiųjų ratų sistema. Variklis generuoja 375 kW (510 AG) galią ir 600 Nm sukimo momentą, o nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja vos per 3,8 s.

 • SAUGUMAS VISOMIS VAŽIAVIMO SĄLYGOMIS

  Alfa Romeo STELVIO QUADRIFOGLIO užtikrina ne tik vairavimo jaudulį, bet ir saugumą jo metu. Jame yra įdiegtos 2 lygio autonominio vairavimo sistemos, tad galėsite jaustis saugiai miesto gatvėse ir už jų. Saugumą gatvėje ir greitkelyje užtikrina adaptyvi greičio kontrolė, asistentas važiuojant spūstyje bei greitkelyje ir aklosios zonos sistema. O eismo juostos išlaikymo ir kelio ženklų atpažinimo sistema bus papildoma pora akių kelyje.

 • AKTYVUS GALIOS PASISKIRSTYMAS

  Anglies pluošto kardaninis velenas ir priekinis gaubtas, bei kitos aliuminio konstrukcijos padeda STELVIO QUADRIFOGLIO pasiekti geriausią galios ir svorio santykį klasėje! O su tobulu 50:50 svorio paskirstymu suteikia STELVIO QUADRIFOGLIO išskirtinį našumą ir valdymą!

 • AKRAPOVIČ IŠMETIMO SISTEMA

  Itin lengva „Akrapovič“ išmetimo sistema su anglies pluošto antgaliais (įsigyjama pasirinktinai) skleidžia dar patrauklesnį ir sodresnį garsą.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Alfa Romeo

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį