Alfa Romeo STELVIO – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Alfa Romeo STELVIO

ĮSIMYLĖKITE VAIRAVIMĄ IŠ NAUJO

Lizingo įmoka

nuo 349

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 62 990 €

Alfa Romeo STELVIO – visureigis, kuriam suteiktas garsiausios Italijos kalnų perėjos vardas. Sportiškas, stilingas ir maloniam vairavimui sukurtas automobilis pasižymi moderniomis formomis, patogumu ir praktiškumu. Nepriklausomų saugumo ekspertų „Euro NCAP“ maksimaliai įvertintas penkiomis saugumo žvaigždutėmis, jis visada pasiruošęs kelionei.

Išsirinkite savo STELVIO

Alfa Romeo STELVIO SPRINT

Alfa Romeo STELVIO

Mėnesinė įmoka

nuo 555

Kaina

nuo 62 990 €

Alfa Romeo STELVIO VELOCE

Alfa Romeo STELVIO

Mėnesinė įmoka

nuo 582

Kaina

nuo 65 990 €

Alfa Romeo STELVIO TRIBUTO ITALIANO

Alfa Romeo STELVIO

Mėnesinė įmoka

nuo 617

Kaina

nuo 69 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Alfa Romeo STELVIO.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Alfa Romeo STELVIO?

Itin našūs, efektyvūs ir lengvi varikliai, komplektuojami kartu su ZF 8 greičių automatine transmisija veikia ypač sklandžiai. Maksimalus sukimo momentas iki 400 Nm ir iki 280 arklio galių, todėl automobilis lengvai įsibėgėja nuo 0 iki 100 km/h vos per 5.7 s.

Sportiškumas

Funkcionalumas

Patikimumas

Išskirtinės savybės

Puikus medžiagų pasirinkimas ir komponentų išdėstymas leidžia Alfa Romeo STELVIO puikiai subalansuoti ir paskirstyti svorį ant dviejų ašių, užtikrina geresnį vairavimą ir mažesnį bendrą svorį. Visa tai dėl itin lengvų ir tvirtų medžiagų – aliuminio bei anglies pluošto.

 • ALFA™ DNA

  Alfa Romeo turi tris skirtingus vairavimo režimus - DNA. "Dynamic" (Dinaminis režimas) – jautresnis vairas posūkiuose ir agresyvesnė akseleracija. "Natural" (Natūralus režimas) – idealus kasdieniam vairavimui. "Advanced efficiency" (Pažangus režimas) – skirtas sunkioms vairavimo sąlygoms ir degalų taupymui.

 • Q4 SISTEMA

  Dėl Q4 technologijos Alfa Romeo keturių varančiųjų ratų sistema sujungia maksimalų saugumą ir didelį našumą. Sukimo momento paskirstymas realiu laiku tarp priekinės ir galinės ašių palengvina vairavimą, o sistema stebi vairuotojo veiksmus ir sukibimą su kelio danga.

 • IKONIŠKOS ALFA ROMEO GROTELĖS

  Technologijos tobulėja, bet vienas dalykas, kuris yra amžinas tai Alfa Romeo V formos grotelės, reprezentuojančios turtingą vardo istoriją ir nesenstančią eleganciją.

 • SĖDYNĖS

  Salono funkcionalumas ir grožis yra neatsiejami nuo maksimalaus patogumo. 8 kryptimis elektra valdomos ir šildomos sportinės odinės sėdynės, gali būti raudonos arba juodos spalvos. O prabangios, šildomos „Luxury“ odinės sėdynės gali būti juodos ar smėlio spalvos.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Alfa Romeo

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį