Alfa Romeo TONALE – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

TAUTOS AUTOMOBILIS 2023 m.

Alfa Romeo TONALE

PIRMASIS ALFA ROMEO ELEKTRIFIKUOTAS MODELIS

Lizingo įmoka

nuo 370

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 41 990 €

Naujasis Alfa Romeo Premium kompaktinis SUV yra Alfa Romeo žingsnis į naują elektrifikacijos erą. Unikalios eksterjero ir interjero detalės įkvėptos istorijos ir išduodančios Alfa Romeo DNR. O lengvojo ir įkraunamo hibrido versijos užtikrina tik Alfa Romeo būdingą vairavimo dinamiką ir malonumą.

Išsirinkite savo TONALE

Alfa Romeo TONALE SPRINT

Alfa Romeo TONALE

Mėnesinė įmoka

nuo 370

Kaina

nuo 41 990 €

Alfa Romeo TONALE VELOCE

Alfa Romeo TONALE

Mėnesinė įmoka

nuo 410

Kaina

nuo 46 490 €

Alfa Romeo TONALE TRIBUTO ITALIANO

Alfa Romeo TONALE

Mėnesinė įmoka

nuo 450

Kaina

nuo 50 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Alfa Romeo TONALE.

Kodėl Alfa Romeo TONALE?

Geriausia klasėje vairavimo dinamika

Naujas Alfa Romeo etapas – elektrifikacija ir sportiškumas

Funkcionalus grožis

Išskirtinės savybės

 • ELEKTRIFIKACIJA IR SPORTIŠKUMAS

  Į naują erą Alfa Romeo žengia su lengvojo ir įkraunamo hibrido versijomis. Lengvasis hibridas “VGT” benzininis variklis kartu su elektros varikliu gali pasiekti 130 arba 160 AG, važiavimo eigoje baterija kraunasi. Įkraunama TONALE hibridinė versija gali pasiekti 275 AG su 15,5 kWh akumuliatoriaus pagalba. Tai sportiškiausias savo klasės automobilis įsibėgėjantis iki 100 km/h vos per 6,2 sekundes.

 • NAUJOS IŠMANIOSIOS FUNKCIJOS

  Naujojosios TONALE dėmesys skirtas vairuotojui. Visi technologiniai sprendimai pritaikyti dar didesniam malonumui vairuojant TONALE. Naujos kartos 12,3 colių „Cannocchiale" - „žiūronų" formos vairuotojo prietaisų skydelio ekranas ir 10,25 colių liečiamas „Uconnect® 5" multimedijos ekranas, turintis belaidę mobiliojo prietaiso sąsają. Ekranuose suteikiama visa reikiama informacija, kad kelionės tikslą pasiektumėte saugiai.

 • DNA VAŽIAVIMO REŽIMAI

  DNA sistema užtikrina, kad elektrifikuoto TONALE modelio vairavimo malonumas nenusileis kitiems Alfa Romeo modeliams. „Dual Power“ režimas užtikrina maksimalias eksploatacines savybes su maksimalia abiejų variklių galia. EMOZIONE mygtuku galima tiksliai sukalibruoti akceleratoriaus pedalą, efektyviau stabdyti ir padidinti vairo reakcijos jautrumą. „Natural“ režime perjungimas tarp elektros ir vidaus degimo variklių vyksta visiškai automatiškai. Tai puikus pasirinkimas kasdieniam važiavimui, kai degalų sąnaudos neturi kompromiso su galia. Pasirinkus „Advanced Efficiency“ režimą, kuris skirtas maksimaliam degalų taupymui, TONALE naudoja tik elektrinę varomąją jėgą.

 • NAUJOS KARTOS PRIEKINIAI LED ŽIBINTAI

  Išskirtiniai ir unikalūs Alfa Romeo matriciniai LED prisitaikantys žibintai, primenantys bangas. 3+3 žibintų išdėstymas yra neabejotinas Alfa Romeo požymis atkartojantis išskirtinių istorinių Alfa Romeo modelių stilių.

 • „BRAKE-BY-WIRE“ BREMBO STABDŽIŲ TECHNOLOGIJA

  Alfa Romeo TONALE – vienintelis automobilis segmente, turintis pažangiausią „BRAKE-BY-WIRE“ sistemą, dar žinomą kaip IBS (Integrated Brake System). „BRAKE-BY-WIRE“ stabdžius valdo elektronika – sensoriai matuoja, kaip stipriai spaudžiamas stabdžio pedalas, identiškai tokia jėga ir stabdoma – visa tai užtikrina didesnį stabdžių jautrumą kelyje ir geriausią stabdžių pedalo pojūtį. Ši sistema leidžia maksimaliai padidinti energijos regeneraciją be vibracijų ir sutrumpinti stabdymo kelią. Bendras stabdymo charakteristikas pagerina Brembo stabdžių apkabos su 4 stūmokliais, kas suteikia didesnę stabdymo jėgą.

 • 360 LAIPSNIŲ KAMERA JŪSŲ SAUGUMUI

  10,25 col. jutiklinis ekranas užtikrina visapusišką automobilio aplinkos vaizdą. Keturios didelės raiškos kameros ant priekinių grotelių, galinio vaizdo veidrodėlių ir bagažinės dangčio, taip pat 12 jutiklių pagelbėja parkuojantis bei manevruojant ankštose erdvėse.

 • ADAS 2 LYGIO AUTONOMINIS VAIRAVIMAS

  Alfa Romeo TONALE siūlo 2 lygio autonominį vairavimą – kamerų sistemą, kuri leidžia stebėti automobilio aplinką išilgai ir iš šono. Išmanioji pastovaus greičio palaikymo sistema, važiavimo juostos palaikymo sistema ir pagalbos važiuojant spūstyje funkcija palaiko tinkamą automobilio greitį, atsižvelgiant į kitus automobilius ir greičio ribojimus, bei išlaiko automobilį važiavimo juostos viduryje. Šios trys sistemos padeda išlaikyti saugiausią padėtį kelyje su minimaliu vairuotojo įsikišimu.

 • GALINĖS SĖDYNĖS PRIMINIMO SIGNALAS

  Atidarius galines dureles raktu, sistema gali aptikti ant galinės sėdynės esantį daiktą. Užgesinus automobilio variklį įrenginys įspėja ir primena vairuotojui apie gale esantį daiktą.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Alfa Romeo

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį