Fiat Professional DOBLO CARGO

NEPAKEIČIAMAS PAGALBININKAS VERSLE

Lizingo įmoka

nuo 203

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 22 990 €

Doblo Cargo neįkainojamas partneris, tenkinantis visus reikalavimus – talpus, ekonomiškas, inovatyvus ir saugus. Idealiai tinkantis verslo įmonėms, kurioms nedidelių krovinių pervežimas yra kasdienybė.

Išsirinkite savo DOBLO CARGO

Fiat Professional DOBLO CARGO Cargo

Krovininės dalies tūris 3,4m³ - 3,8 m³

Mėnesinė įmoka

nuo 203

Kaina

nuo 22 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat Professional DOBLO CARGO.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat Professional DOBLO CARGO?

NEPAMAINOMAS VERSLO PARTNERIS JAU 20 METŲ.

Keliamoji galia iki 1005 kg.

Tūris iki 5,4m³

Variklis: 1,6L iki 120 Ag.

Išskirtinės savybės

Su naujuoju „Doblò Cargo“ galite ne tik patogiai ir ekonomiškai važiuoti, bet ir atnaujinta išvaizda. Kiekvieno modelio išorė sukurta ne tik skoningai atrodyti, bet ir pagerinti važiavimo kokybę, saugumą ir degalų ekonomiją.

 • GERIAUSIAS KLASĖJE

  180 laipsnių atsidarančios galinės durys, plačios šoninės slankiojančios durys su žemu pakrovimo kamščiu - tinkamos visiems verslams. Geriausia klasėje krovininė dalis - tūris - iki 5 m³, krovumas iki 1005kg, krovininės dalies ilgis iki 2,17m.

 • VARIKLIS

  Patikimas komerciniam transportui skirtas variklis pasižymintis mažomis ekploatacinėmis sąnaudomis, dideliu sukimo momentu, 3 skirtingų galių 1,6 Mjet varikliai komplektuojami su 6 pavarų mechanine pavarų dėže.

 • SAUGUMAS

  Standartinėje įrangoje jau įdiegti pažangiausi saugumo pagalbininkai - Padangų stebėjimo sistema (TPMS), Elektroninė stabilumo kontrolės sistema (ESC) - sistema stebi šoninį greitėjimą, automobilio važiavimo greitį, sukibimą su kelio danga bei vairo pasukimo kampą. Sistema apdoroja šiuos duomenis ir prireikus sureguliuoja variklio sukimo momentą bei stabdžių sistemą, kad transporto priemonė, ekstremalioje situacijoje, sugrįžtų į stabilią padėtį kaip įmanoma greičiau ir saugiau.

 • NAUJA 7 COLIŲ ĮSTRIŽAINĖS MULTIMEDIJA

  Uconnect™ 7“ multimedijos sistema su liečiamuoju ekranu, „Apple CarPlay“ ir „Android Auto“ sąsaja, TomTom navigacija, DAB radijas ir Bluetooth® laisvų rankų įranga, USB jungtis.

 • FUNKCIONALUMAS

  Fiat Doblo galite pritaikyti savo reiklėms - pasirinkimui 5 skirtingos pertvaros tarp keleivių ir krovinių skyriaus - metalinė pertvara su langu; metalinė pertvara be lango; Apsauginė pertvara (kopetelės); Padalinta ir atlenkiama apsauginė pertvara - grotelės; Apsauginė pertvara - grotelės su atidaroma dešinės pusės apatine dalimi, skirta ilgam kroviniui.

 • GRUPĖS LYDERIS

  Dėl žemo pakrovimo slenksčio, kuris palengvina pakrovimo bei iškrovimo darbus, didesnės 5m³ krovinių skyriaus talpos, 1005 kg. leistinos maksimalios apkrovos bei 2,17 m vidinio ilgio, 1,55m vidinio aukščio Doblò Cargo maxi XL tinka daugeliui užduočių, dar kartą patvirtindamas savo grupės lyderio statusą.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat Professional

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį