Fiat 500e – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

ELEKTRINIS

Fiat 500e

ITALIŠKA STILIAUS IKONA

Lizingo įmoka

nuo 317

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 35 990 €

Stilingas ir inovatyvus automobilis, kuris super mažų automobilių klasėje nuvažiuoja didžiausią atstumą. Miesto žmogui suteikiantis komfortą, gerą emociją ir taupantis ne tik laiką, bet ir pinigus. Automobilis autonomiškai įsilies į miesto eismo srautą, padidindamas greitį ir sustodamas bei išlaikydamas saugų atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

Išsirinkite savo 500e

Fiat 500e NEW 500 HB

Mėnesinė įmoka

nuo 317

Kaina

nuo 35 990 €

Fiat 500e NEW 500 CABRIO

Mėnesinė įmoka

nuo 361

Kaina

nuo 40 990 €

Fiat 500e NEW 500 HB 3+1

Mėnesinė įmoka

nuo 348

Kaina

nuo 39 490 €

Fiat 500e LA PRIMA BY BOCELLI

Mėnesinė įmoka

nuo 366

Kaina

nuo 41 490 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat 500e.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat 500e?

Naujuosius 500e įkrovus greito krovimo stotelėje vos 5 minutes jau galėsite nuvažiuoti apie 50 km atstumą, o per 35 min galima pasiekti net 80 % viso akumuliatoriaus įkrovimą.

50 km per 5 minutes

80% per 35 minutes

Grynasis nuvažiuojamas atstumas pagal WLTP ciklą iki 400 km.

Išskirtinės savybės

Naujasis 500e pirmas miesto automobilis, suteikiantis jums 2 lygio autonominio vairavimo galimybę. Jis savarankiškai didina greitį, stabdo, taip pat laikosi eismo juostų, atpažįsta kelio ženklus ir atitinkamai siūlo koreguoti greitį. Dėka 360 "Drone View" funkcijos lengvai pastebėsite pėsčiuosius ir dviratininkus. O 3 skirtingų vairavimo režimų sistema leis vairuotojui išsirinkti jam patogiausią bei padės maksimaliai taupyti baterijos resursus.

 • NAUJAS DIZAINAS

  Naujasis 500e platesnis, ilgesnis ir aukštesnis. Dailus ir neperkrautas futuristinėmis detalėmis vidaus dizainas. Mažiau mygtukų ir išskirtinės, stilingos linijos. Išorė ne tik išlaiko klasikinio dizaino bruožus, bet ir pritaikyta geresnei aero dinamikai. O išskirtinės, natūralios gamtos spalvos atkreipia dėmesį į globaliai svarbias ekologijos temas.

 • 10 COLIŲ INFORMACINĖ SISTEMA

  Fiat 500e naujos informacinės ir pramogų sistemos „Cinerama“ 10,25 colių ryškus ekranas jūsų akims visada bus didelis ir aiškus. Itin sparti Bluetooth suporavimo funkcija mažiau nei 5 sekundes nuo durų atidarymo sujungs visus išmaniuosius automobilyje esančius telefonus.

 • INTERJERAS

  Prietaisų skydelis, kaip ir automobilio sėdynės, gaminamas nenaudojant odos, kas pabrėžia vidaus dizaino pokyčius, siekiant tvaresnės ateities. O limituoto La Prima modelio prietaisų skydelis net buvo pagamintas naudojant iš vandenyno surinktą perdirbtą plastiką. Sėdynės turi FIAT monogramos įspaudą, yra šildomos, taip pat reguliuojamos net 6-iomis kryptimis, kas leidžia patogiai jaustis kelionės metu.

 • SHERPA MODE REŽIMAS

  Galėsite pasirinkti „Sherpa Mode“ režimą: protingą vairavimo sąranką, kuri kontroliuoja automobilį, leidžia taupyti energiją ir tiksliai apskaičiuoja, kaip nuvykti į tikslą, optimizuojant automobilio parametrus: pavyzdžiui, mobilųjį įkrovimą, oro kondicionavimą, riboja greitį ar pagreitį.

 • VAIRAVIMAS VIENU PEDALU

  Naujas 500e vienas iš pirmųjų automobilių, siūlančių naują vairavimo patirtį, kai tiek greitėjimui, tiek lėtėjimui naudojamas vienas pedalas. Kai bet kuriuo metu vairuotojas pakelia koją nuo pedalo, automobilis sulėtėja, o kinetinę energiją konvertuoja ir kompensuoja tam, kad generuotų elektros energiją ir įkrautų akumuliatorių.

 • PATOGUS VAIRAVIMAS MIESTE

  Automobilis autonomiškai įsilies į miesto eismo srautą. Automobilis padidins greitį, sustos ir vėl pajudės, išlaikydamas atstumą iki priekyje važiuojančio automobilio.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį