Fiat 500

MIESTO STILIAUS IKONA (HIBRIDAS)

Lizingo įmoka

nuo 150

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 16 990 €

Sukurtas jaunatviškam, išskirtinį stiliaus pojūtį turinčiam vairuotojui. Gal laikas susipažinti artimiau?

Išsirinkite savo 500

Fiat 500 500 HB

Mėnesinė įmoka

nuo 150

Kaina

nuo 16 990 €

Fiat 500 500 CABRIO

Mėnesinė įmoka

nuo 167

Kaina

nuo 18 990 €

Fiat 500 500 HB RED

Mėnesinė įmoka

nuo 172

Kaina

nuo 19 490 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat 500.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat 500?

Fiat 500 automobilis, kurio neįmanoma nepastebėti ir neįsimylėti. Retro modernios detalės, lengvai atpažįstamas dizainas, tai tik kelios detalės paverčiančios šį automobilį gatvės stiliaus ikona. Taip pat šis žavus ir manevringas automobilis yra patogus judėti greitkeliu ir vingiuoti krašto keliais.

Retro-modernus dizainas

Ekonomiškas

Manevringas

Išskirtinės savybės

Šis automobilis paryškins bet kurio vairuotojo gerą stiliaus pojūtį. Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko ir važiavimo atbuline pavara žibintus. O galiniai žibintai, kuriuose integruotos stabdymo šviesos, išryškina aptakias kėbulo linijas.

  • ĮTAIGUS SPINDESYS

    Nauji, specialiai suprojektuoti LED technologiniai galiniai ir priekiniai dienos žibintai yra unikalaus Fiat 500 stiliaus simbolis. Vairuotojas gali papildomai pasirinkti Bi-Xenon žibintus, kurie praplečia regėjimo lauką ir pagerina naktinį matymą.

  • DRAUGIŠKESNIS GAMTAI VARIKLIS

    Dėl įdiegtos lengvosios hibridinės technologijos Fiat 500 yra efektyvesnis, o vairuojant išmetamas mažesnis CO₂ kiekis. Mild-Hybrid sistema padeda pajudėti greičiau ir leidžia sklandžiau bei greičiau užvesti variklį. Lengvoji hibridinė sistema yra savaime įkraunama ir jos nereikia prijungti prie elektros tinklo. 12V baterija įkraunama riedėjimo ir stabdymo metu, todėl galima be vargo važiuoti tiek mieste, tiek už jo ribų, tuo pačiu užtikrinant naudą aplinkai ir mažesnėmis degalų sąnaudomis.

  • ŠIUOLAIKIŠKAS IR LENGVAI SUPRANTAMAS

    Atnaujintas prietaisų skydelis, modernus 7 colių TFT skaitmeninis ekranas, chromuotos detalės ir suapvalintos konstrukcijos valdymo svirtys leis vairuoti automobilį ne tik patogiai, bet ir moderniai.

  • STILIAUS IR KOMFORTO HARMONIJA

    Automobilio interjerui parenkami naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, pelnytai užkariaujančios mados pasaulio podiumus. Mielas, patogus ir ergonomiškas. Erdvus salonas užtikrins, kad net ir gale sėdintys keleiviai jausis patogiai.

  • INOVACIJŲ GERBĖJAS

    Fiat 500 yra aprūpintas Uconnect™4 multimedijos sistema su 7 colių liečiamu ekranu, kuri yra nepakeičiamas pagalbininkas bet kurios kelionės metu. Tai leidžia jums naudoti skaitmeninį radiją, valdyti įrenginius su balso komanda, bet taip pat klausytis mėgstamos muzikos, sujungiant išmaniuosius telefonus dėka Apple Carplay ir Android Auto sąsajų.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį