Fiat 500

MIESTO IKONA

Lizingo įmoka

nuo 111

Automobilio kaina

nuo 13 990 €

Sukurtas jaunatviškam vairuotojui, šis modelis pulsuoja stiliumi bei gamtą tausojančiu požiūriu. Gal laikas susipažinti artimiau?

Išsirinkite savo 500

Fiat 500 Cult

Mėnesinė įmoka

nuo 111

Kaina

nuo 13 990 €

Fiat 500 Connect

Mėnesinė įmoka

nuo 119

Kaina

nuo 14 990 €

Fiat 500 Dolcevita

Mėnesinė įmoka

nuo 123

Kaina

nuo 15 490 €

Fiat 500 Sport

Mėnesinė įmoka

nuo 127

Kaina

nuo 15 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat 500.

Nauji automobiliai salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat 500?

Dėl prašmatnios „Fiat 500“ išvaizdos ir įžūlaus charakterio jis tampa be galo stilingas modelis. Jis pasižymi išskirtiniu dizainu, pasižymi retro moderniomis detalėmis ir galimybe sulankstomu drobiniu stogu. Šis žvalus ir manevringas automobilis yra elementas miesto gatvėse, be to, jis patogus kreisuoti greitkeliais ir vingiuoti krašto juostomis.

Retro-modernus dizainas

Ekonomiškas

Manevringas

Išskirtinės savybės

Šis automobilis paryškins bet kurio vairuotojo gerą stiliaus pojūtį. Akį traukianti chromo juostelė pabrėžia originalų bamperio dizainą ir įrėmina rūko ir važiavimo atbuline pavara žibintus. O galiniai žibintai, kuriuose integruotos stabdymo šviesos, išryškina aptakias kėbulo linijas.

 • ĮTAIGUS SPINDESYS

  Nauji, specialiai suprojektuoti LED technologiniai galiniai ir priekiniai dienos žibintai yra unikalaus „Fiat 500“ stiliaus simbolis. Vairuotojas gali papildomai pasirinkti „Bi-Xenon“ žibintus, kurie praplečia regėjimo lauką ir pagerina naktinį matymą.

 • ŠIUOLAIKIŠKAS IR LENGVAI SUPRANTAMAS

  Atnaujintas prietaisų skydelis, chromuoti elementai ir suapvalintos konstrukcijos valdymo svirtys leis vairuoti automobilį ne tik patogiau, bet ir moderniai. Modernus 7 colių TFT skaitmeninis ekranas rodo informaciją, kurios jums gali prireikti vairuojant.

 • STILIAUS IR KOMFORTO HARMONIJA

  Automobilio interjerui parenkami naujausias tendencijas atitinkantys audiniai ir medžiagos, pelnytai užkariaujančios mados pasaulio podiumus. Skanus, patogus ir ergonomiškas. Erdvi kabina užtikrins, kad net ir gale sėdintys keleiviai jausis patogiai.

 • INOVACIJŲ GERBĖJAS

  „Fiat 500“ yra aprūpinta „Uconnect ™ 7“ sistema, kuri yra nepakeičiamas pagalbininkas bet kurios kelionės metu. Tai leidžia jums naudoti skaitmeninį radiją, valdyti įrenginius su balso komanda, bet taip pat klausytis mėgstamos muzikos, sujungiant išmaniuosius telefonus su „iOS“ ir „Android“ OS.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį