Fiat 500X

STILINGAS MIESTO UŽKARIAUTOJAS

Lizingo įmoka

nuo 251

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 28 490 €

Pabėgimas nuo rutinos dar niekada nebuvo toks malonus. Fiat „500X“ žino, ko reikia tikrai nepamirštamai kelionei. Nenugalimos, ryškios spalvos, išskirtinis, grakštus siluetas, naujausios saugumo ir pramogų technologijos – tai, kas užtikrins neblėstančius įspūdžius bet kurioje kelionėje.

Išsirinkite savo 500X

Fiat 500X 500x

Mėnesinė įmoka

nuo 251

Kaina

nuo 28 490 €

Fiat 500X 500x Sport

Mėnesinė įmoka

nuo 291

Kaina

nuo 32 989 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat 500X.

Kodėl Fiat 500X?

Fiat 500X su 1,5 litro benzininiu varikliu su turbokompresoriumi ir 48 V elektros varikliu. Su šia MILD HYBRID sistema pasieksite visus elektrifikavimo privalumus: mažesnes degalų sąnaudas ir ekologiškesnį vairavimo stilių. Mėgaukitės tyliu užvedimu ir sklandžiu važiavimu dėl naujos 7 greičių DCT transmisijos su integruotu papildomu 15 kW galios elektriniu varikliu, kuris užtikrina tikslesnį pavarų perjungimą ir greitesnę akseleraciją.

Talpesnis

Erdvesnis

Aukštesnis

Išskirtinės savybės

 • NEBLĖSTANTYS ĮSPŪDŽIAI

  Kelionės neįsivaizduojamos be geros muzikos ir itin tikslios navigacijos. Su „Uconnect“ sistema galite valdyti visus multimedijos įrenginius bei navigaciją. Savo mėgstamiausią muziką galite klausyti ne tik per analoginį ir skaitmeninį radiją, bet ir prijungę savo išmanųjį telefoną per USB ar AUX jungtis.

 • VISADA INFORMUOTI

  Naujoji sistema „Uconnect Live“ leidžia klientams integruoti savo išmaniuosius telefonus ir kelyje naudotis daugybe programėlių, klausytis muzikos kūrinių ir gauti informaciją apie eismą, greičio kameras bei orą iš „TomTom Live“.

 • LENGVESNIS PARKAVIMAS

  Automobilyje įdiegta galinio vaizdo kamera su dinaminėmis gairėmis leidžia vairuotojui patogiai stebėti galinį vaizdą bei taip palengvina parkavimą. Galiniai parkavimo jutikliai vairuotoją įspės apie per arti esančią kliūtį ir dar labiau užtikrins saugumą.

 • ERDVI BAGAŽINĖ

  Erdvi ir universali bagažinė, kurios talpa – nuo 350 litrų iki 1000 litrų, atlenkus galines sėdynes.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį