Fiat 500X

MIESTO AUTOMOBILIS

Lizingo įmoka

nuo 159

Automobilio kaina

nuo 19 990 €

Pabėgimas nuo rutinos dar niekada nebuvo toks malonus.
Fiat „500X Cross“ žino, ko reikia tikrai nepamirštamai kelionei. Nenugalimos, ryškios spalvos, išskirtinis, grakštus siluetas, naujausios saugumo ir pramogų technologijos – tai, kas užtikrins neblėstančius įspūdžius bet kurioje kelionėje.

Išsirinkite savo 500X

Fiat 500X Connect

Mėnesinė įmoka

nuo 159

Kaina

nuo 19 990 €

Fiat 500X Cross

Mėnesinė įmoka

nuo 183

Kaina

nuo 22 990 €

Fiat 500X Sport

Mėnesinė įmoka

nuo 191

Kaina

nuo 23 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat 500X.

Kodėl Fiat 500X?

Metropolio dvasia alsuojantis „Fiat 500X“ visureigis nemėgsta daugžodžiauti. Jo stilius kalba pats už save. Dailios, solidžios formos, kokybiška vidaus apdaila užtikrina, kad automobilis išliks stilingu ilgą laiką. Švelnus, oda aptrauktas vairas bei prietaisų skydelis puoštas variu, sukurs jaukumo jausmą bei įneš spindesio net į tamsiausią vakarą.

Talpesnis

Erdvesnis

Aukštesnis

Išskirtinės savybės

 • VAIRAVIMO RĖŽIMO PERJUNGIKLIS

  Naudojant ant transmisijos tunelio įmontuotą kontrolės sistemą, galima pasirinkti vieną iš trijų rėžimų: „Auto“, „Sport“, „All-Weather, kurie optimizuoja vairavimo dinamiką, atitinkamai pritaikydami automobilio valdymą. Tai vairavimo dinamika, kuri lengvai prisitaikys prie bet kurio vairuotojo poreikių.

 • NEBLĖSTANTYS ĮSPŪDŽIAI

  Kelionės neįsivaizduojamos be geros muzikos ir itin tikslios navigacijos. Su „Uconnect“ sistema galite valdyti visus multimedijos įrenginius bei navigaciją. Savo mėgstamiausią muziką galite klausyti ne tik per analoginį ir skaitmeninį radiją, bet ir prijungę savo išmanųjį telefoną per USB ar AUX jungtis.

 • VISADA INFORMUOTI

  Naujoji sistema „Uconnect Live“ leidžia klientams integruoti savo išmaniuosius telefonus ir kelyje naudotis daugybe programėlių, klausytis muzikos kūrinių ir gauti informaciją apie eismą, greičio kameras bei orą iš „TomTom Live“.

 • LENGVESNIS PARKAVIMAS

  Automobilyje įdiegta galinio vaizdo kamera su dinaminėmis gairėmis leidžia vairuotojui patogiai stebėti galinį vaizdą bei taip palengvina parkavimą. Galiniai parkavimo jutikliai vairuotoją įspės apie per arti esančią kliūtį ir dar labiau užtikrins saugumą.

 • ERDVI BAGAŽINĖ

  Erdvi ir universali bagažinė, kurios talpa – nuo 350 litrų iki 1000 litrų, atlenkus galines sėdynes.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį