Naujiena

Fiat TIPO SW

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS ŠEIMOS AUTOMOBILIS

Lizingo įmoka

nuo 203

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 22 990 €

Fiat TIPO universalas yra praktiškas, patikimas šeimos automobilis. Naujajame Fiat TIPO SW yra daugiau vietos bet kokiam kroviniui, daugiau komforto keleiviams dėl erdvaus salono ir talpios 550 litrų bagažinės.

Išsirinkite savo TIPO SW

Fiat TIPO SW Tipo Street 1.0 100 AG MT

Mėnesinė įmoka

nuo 203

Kaina

nuo 22 990 €

Fiat TIPO SW Tipo Street 1.5 130 AG AT Hybrid

Mėnesinė įmoka

nuo 251

Kaina

nuo 28 490 €

Fiat TIPO SW Tipo City Life 1.5 130 AG AT Hybrid

Mėnesinė įmoka

nuo 260

Kaina

nuo 29 490 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat TIPO SW.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat TIPO SW?

Ekonomiškas ir praktiškas Fiat TIPO sukurtas patenkinti jūsų kasdienius poreikius.

Patikimas

Erdvus

Ekonomiškas

Išskirtinės savybės

Fiat TIPO yra atsinaujinęs, praktiškas ir ekonomiškas modelis, atitinkantis pagrindinius vartotojo poreikius važiuojant kasdienius maršrutus.

 • MODERNESNĖ IŠVAIZDA

  Naujajame TIPO sumontuoti visiškai nauji LED priekiniai žibintai, kurie apšvies bet kokį kelią priekyje. Su naujais LED galiniais žibintais, Ice Matte išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daugiau kitų atnaujinimų - šis TIPO automobilis atrodo moderniau. O 17 colių Diamond Matte juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia jo galutinį paveikslą.

 • NAUJA GALIA - HIBRIDINIS VARIKLIS IR AUTOMATINĖ GREIČIŲ DĖŽĖ

  Rinkitės visiškai naują hibridinę Fiat TIPO versiją su 1,5 litro benzininiu varikliu su turbokompresoriumi ir 48 V elektros varikliu. Su šia MILD HYBRID sistema pasieksite visus elektrifikavimo privalumus: mažesnes degalų sąnaudas ir ekologiškesnį vairavimo stilių. Mėgaukitės tyliu užvedimu ir sklandžiu važiavimu dėl naujos 7 greičių DCT transmisijos su integruotu papildomu 15 kW galios elektriniu varikliu, kuris užtikrina tikslesnį pavarų perjungimą ir greitesnę akseleraciją.

 • ATNAUJINTAS SALONAS

  Modernus vairas su chromuotomis detalėmis, kokybiška garso sistema ir navigacija naujame 10,1 colio multimedijos ekrane. Taip pat 7 colių prietaisų skydelyje patogiai naudositės informacija apie savo kelionę. Tamsaus pilko audinio itin patogios sėdynės užtikrins komfortišką vairavimą net ilguose atstumuose.

 • PAPILDYTAS NAUJOMIS TECHNOLOGIJOMIS

  Naujajame TIPO įrengtos pažangios technologinės sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena kelione.

 • MULTIMEDIJOS SISTEMA

  10,1 colio skersmens jutikliniame ekrane – lengvai rasti savo mėgstamus audio failus ir naudotis pažangia navigacija bei telefone esančiomis programėlėmis. Įrengtas su Uconnect 5 informacijos ir pramogų sistema, Apple CarPlay bei Android Auto, todėl nereikia jokių papildomų laidų, galima prisitaikyti asmeninius profilius įrašant iki 5 konfigūracijų.

 • DAUGIAU ERDVĖS

  550 litrų bagažinės skyriuje bei erdviame vidaus salone daugiau vietos jūsų daiktams tiek kasdieniniam naudojimui, tiek keliaujant.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį