Naujiena

Fiat TIPO HB

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS

Lizingo įmoka

nuo 247

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 27 990 €

Naujasis TIPO hečbekas – emocionalus, savitas ir dinamiškas, puikiai tinkantis jauniems žmonėms ir šeimoms. Automobilio salonas stilingas, o erdvė puikiai organizuota, todėl šis automobilis puikiai tinka kiekvienai dienai.

Išsirinkite savo TIPO HB

Fiat TIPO HB Tipo Street 1.5 130 AG AT Hybrid

Mėnesinė įmoka

nuo 247

Kaina

nuo 27 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat TIPO HB.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat TIPO HB?

Norint gauti viską, ko reikia, nereikia daug investuoti. Ekonomiškas ir praktiškas Fiat TIPO sukurtas patenkinti jūsų kasdienius poreikius.

Patikimas

Praktiškas

Ekonomiškas

Išskirtinės savybės

Fiat TIPO yra atsinaujinęs, praktiškas ir ekonomiškas modelis, atitinkantis pagrindinius vartotojo poreikius važiuojant kasdienius maršrutus.

 • ATNAUJINTA IŠVAIZDA

  Naujajame TIPO sumontuoti inovatyvūs LED priekiniai žibintai, kurie puikiai apšvies bet kokį kelią. Su naujais LED galiniais žibintais, Ice Matte išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daugiau kitų atnaujinimų - šis TIPO automobilis atrodo moderniau ir elegantiškiau už ankstesnįjį savo modelį. O 17 colių Diamond Matte juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia jo galutinį paveikslą.

 • NAUJA GALIA - HIBRIDINIS VARIKLIS IR AUTOMATINĖ GREIČIŲ DĖŽĖ

  Rinkitės visiškai naują hibridinę Fiat TIPO versiją su 1,5 litro benzininiu varikliu su turbokompresoriumi ir 48 V elektros varikliu. Su šia MILD HYBRID sistema pasieksite visus elektrifikavimo privalumus: mažesnes degalų sąnaudas ir ekologiškesnį vairavimo stilių. Mėgaukitės tyliu užvedimu ir sklandžiu važiavimu dėl naujos 7 greičių DCT transmisijos su integruotu papildomu 15 kW galios elektriniu varikliu, kuris užtikrina tikslesnį pavarų perjungimą ir greitesnę akseleraciją.

 • ATNAUJINTAS SALONAS

  Modernus vairas su chromuotomis detalėmis, kokybiška garso sistema ir navigacija naujame 10,25 colio multimedijos ekrane. Taip pat 7 colių prietaisų skydelyje patogiai naudositės informacija apie savo kelionę. Tamsaus pilko audinio itin patogios sėdynės užtikrins komfortišką vairavimą net ilguose atstumuose.

 • PAPILDYTAS NAUJOMIS TECHNOLOGIJOMIS

  Naujajame TIPO įrengtos pažangios technologinės sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena kelione.

 • MULTIMEDIJOS SISTEMA

  10,25 colio skersmens jutikliniame ekrane – lengvai rasti savo mėgstamus audio failus ir naudotis pažangia navigacija bei telefone esančiomis programėlėmis. Įrengtas su Uconnect 5 informacijos ir pramogų sistema, Apple CarPlay bei Android Auto, todėl nereikia jokių papildomų laidų, galima prisitaikyti asmeninius profilius įrašant iki 5 konfigūracijų.

 • DAUGIAU ERDVĖS

  440 litrų bagažinės skyriuje bei erdviame vidaus salone daugiau vietos jūsų daiktams tiek kasdieniniam naudojimui, tiek keliaujant.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį