Naujiena

Fiat TIPO CROSS

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS ŠEIMOS AUTOMOBILIS

Lizingo įmoka

nuo 175

Automobilio kaina

nuo 21 990 €

Naujasis „Tipo Cross“ hečbekas – emocionalus, savitas ir dinamiškas, puikiai tinkantis jauniems žmonėms ir šeimoms. Automobilio salonas stilingas, o erdvė puikiai organizuota, todėl šis automobilis itin tinka į keliones ar išvykas į gamtą su draugais.

Išsirinkite savo TIPO CROSS

Fiat TIPO CROSS Cross

Mėnesinė įmoka

nuo 175

Kaina

nuo 21 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat TIPO CROSS.

Nauji automobiliai salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat TIPO CROSS?

Ekonomiškas ir praktiškas „Fiat Tipo“ sukurtas patenkinti jūsų kasdienius poreikius.

Patikimas

Praktiškas

Ekonomiškas

Išskirtinės savybės

FIAT Tipo yra atsinaujinęs, praktiškas ir ekonomiškas modelis, atitinkantis pagrindinius vartotojo poreikius važiuojant kasdienius maršrutus.

 • ATNAUJINTA IŠVAIZDA

  Naujajame „Tipo“ sumontuoti inovatyvūs LED priekiniai žibintai, kurie puikiai apšvies bet kokį kelią. Su naujais LED galiniais žibintais, „Ice Matte“ išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daugiau kitų atnaujinimų - šis „Tipo“ automobilis atrodo moderniau ir elegantiškiau už ankstesnįjį savo modelį. O 17 colių „Diamond Matte“ juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia jo galutinį paveikslą.

 • ATNAUJINTAS SALONAS

  Modernus vairas su chromuotomis detalėmis, kokybiška garso sistema ir navigacija naujame 10,25 colio multimedijos ekrane. Taip pat 7 colių prietaisų skydelyje patogiai naudositės informacija apie savo kelionę. Tamsaus pilko audinio itin patogios sėdynės užtikrins komfortišką vairavimą net ilguose atstumuose.

 • PAPILDYTAS NAUJOMIS TECHNOLOGIJOMIS

  Naujajame „Tipo“ įrengtos pažangios technologinės sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena kelione.

 • GERESNĖ MULTIMEDIJOS SISTEMA

  10,25 colio skersmens jutikliniame ekrane – lengvai rasti savo mėgstamus audio failus ir naudotis pažangia navigacija bei telefone esančiomis programėlėmis. Įrengtas su „Uconnect 5“ informacijos ir pramogų sistema, „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“, todėl nereikia jokių papildomų laidų, galima prisitaikyti asmeninius profilius įrašant iki 5 konfigūracijų.

 • DAUGIAU ERDVĖS

  440 litrų bagažinės skyriuje bei erdviame vidaus salone daugiau vietos jūsų daiktams tiek kasdieniniam naudojimui, tiek keliaujant.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį