Naujiena

Fiat TIPO CROSS

PRAKTIŠKAS IR ERDVUS ŠEIMOS AUTOMOBILIS

Lizingo įmoka

nuo 264

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 29 990 €

Naujasis TIPO CROSS hečbekas – emocionalus, savitas ir dinamiškas, puikiai tinkantis jauniems žmonėms ir šeimoms. Automobilio salonas stilingas, o erdvė puikiai organizuota, todėl šis automobilis itin tinka į keliones ar išvykas į gamtą su draugais.

Išsirinkite savo TIPO CROSS

Fiat TIPO CROSS Tipo Cross 1.5 130 AG AT Hybrid

Mėnesinė įmoka

nuo 264

Kaina

nuo 29 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Fiat TIPO CROSS.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Fiat TIPO CROSS?

Ekonomiškas ir praktiškas Fiat TIPO CROSS sukurtas patenkinti Jūsų kasdienius poreikius.

Patikimas

Praktiškas

Ekonomiškas

Išskirtinės savybės

Fiat TIPO CROSS yra visiškai naujas, praktiškas ir ekonomiškas modelis, atitinkantis pagrindinius vartotojo poreikius važiuojant kasdienius maršrutus.

 • NAUJA IŠVAIZDA

  Naujajame TIPO CROSS sumontuoti inovatyvūs LED priekiniai žibintai, kurie puikiai apšvies bet kokį kelią. Su naujais LED galiniais žibintais, Ice Matte išskirtine apdaila, juodomis lieto plastiko detalėmis, specifiniais šoniniais apvadais ir dar daugiau kitų atnaujinimų - šis TIPO CROSS automobilis atrodo moderniau ir elegantiškiau už įprastą TIPO modelį. O 17 colių Diamond Matte juodi lengvojo lydinio ratlankiai puikiai užbaigia jo galutinį paveikslą.

 • NAUJA GALIA - HIBRIDINIS VARIKLIS IR AUTOMATINĖ GREIČIŲ DĖŽĖ

  Rinkitės visiškai naują hibridinę Fiat TIPO CROSS versiją su 1,5 litro benzininiu varikliu su turbokompresoriumi ir 48 V elektros varikliu. Su šia MILD HYBRID sistema pasieksite visus elektrifikavimo privalumus: mažesnes degalų sąnaudas ir ekologiškesnį vairavimo stilių. Mėgaukitės tyliu užvedimu ir sklandžiu važiavimu dėl naujos 7 greičių DCT transmisijos su integruotu papildomu 15 kW galios elektriniu varikliu, kuris užtikrina tikslesnį pavarų perjungimą ir greitesnę akseleraciją.

 • ATNAUJINTAS SALONAS

  Modernus vairas su chromuotomis detalėmis, kokybiška garso sistema ir navigacija naujame 10,25 colio multimedijos ekrane. Taip pat 7 colių prietaisų skydelyje patogiai naudositės informacija apie savo kelionę. Tamsaus pilko audinio itin patogios sėdynės užtikrins komfortišką vairavimą net ilguose atstumuose.

 • PAPILDYTAS NAUJOMIS TECHNOLOGIJOMIS

  Naujajame TIPO įrengtos pažangios technologinės sistemos, padedančios saugiai vairuoti ir mėgautis kiekviena kelione.

 • GERESNĖ MULTIMEDIJOS SISTEMA

  10,25 colio skersmens jutikliniame ekrane – lengvai rasti savo mėgstamus audio failus ir naudotis pažangia navigacija bei telefone esančiomis programėlėmis. Įrengtas su Uconnect 5 informacijos ir pramogų sistema, Apple CarPlay bei Android Auto, todėl nereikia jokių papildomų laidų, galima prisitaikyti asmeninius profilius įrašant iki 5 konfigūracijų.

 • DAUGIAU ERDVĖS

  440 litrų bagažinės skyriuje bei erdviame vidaus salone daugiau vietos jūsų daiktams tiek kasdieniniam naudojimui, tiek keliaujant.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Fiat

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį