Jeep COMPASS 4xe

100% JEEP, 100% ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS

Lizingo įmoka

nuo 455

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 51 590 €

Hibridinio visureigio inovacija – nuotykius mieste dabar galite patirti važiuodami ir elektriniu režimu.

Išsirinkite savo COMPASS 4xe

Jeep COMPASS 4xe Limited

Mėnesinė įmoka

nuo 455

Kaina

nuo 51 590 €

Jeep COMPASS 4xe S-Model

Mėnesinė įmoka

nuo 503

Kaina

nuo 56 990 €

Jeep COMPASS 4xe Trailhawk

Mėnesinė įmoka

nuo 487

Kaina

nuo 55 190 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep COMPASS 4xe.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Jeep COMPASS 4xe?

Naujasis Jeep® COMPASS 4xe pasižymi dar geresnėmis eksploatacinėmis savybėmis su 240 AG bendrąja galia, įsibėgėjimu iki 100 km/val. vos per 7,3 sekundės ir 130 km/val. maksimaliu greičiu elektriniame režime bei 200 km/val. – hibridiniame režime. Naudodami vien elektros variklį su viena akumuliatorių baterijos įkrova galite nuvažiuoti iki 50 km – be jokių išmetamųjų teršalų ir visiškai tyliai.

240 AG Bendroji galia

Iki 50 km elektriniu režimu

Selec-Terrain® sistema

Išskirtinės savybės

 • KOMPROMISŲ NEPRIPAŽĮSTANTI GALIA

  Jeep® iš naujo atranda visų varančiųjų ratų pavarą, 4×4 trauką suderindamas su elektrine varomąja jėga. Galia dar labiau išauga, o degalų sąnaudos ir emisijos sumažėja. Iki 240 AG bendroji galia ir iki 50 km vien tik elektriniu režimu nuvažiuojamas atstumas.

 • SELEC-TERRAIN®

  Visiškai naujame Jeep® COMPASS 4xe automobilyje sumontuota Selec-Terrain® sukibimo valdymo sistema su keturiais dinamiško važiavimo režimais: automatiniu (Auto), sniego (Snow), smėlio ir purvo (Sand/Mud) bei sportišku (Sport). Įsigijus Trailhawk® paketą, skirtą išskirtinai 4xe modeliui, pridedamas ir penktasis režimas: uolų (Rock), kuris puikiai tinka pačioms ekstremaliausioms trasoms.

 • MODERNESNĖ IŠVAIZDA

  Naujasis Jeep® COMPASS 4xe Plug-in Hybrid išsiskiria savo drąsiomis linijomis dėl naujų, visiškai perdarytų priekinių grotelių, nuo 17“ iki 19“ colių lengvojo lydinio ratlankių su Satin Gray arba Gloss Black apdailomis. Unikali 4xe emblema ir mėlynos įterptinės detalės pabrėžia jo su niekuo nesupainiojamą stilių.

 • NAUJA UCONNECT™ MULTIMEDIJOS SISTEMA SU 10,1 COLIO EKRANU

  Nauja išmani Uconnect™ multimedijos sistema pirmą kartą įmontuota į Jeep® ir jos 10,1 colio skersmens ekranas iškyla prietaisų skydelyje; šis ekranas yra 30 % didesnis, nei ankstesnės kartos Uconnect™.

 • DIDESNIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Visiškai naujame COMPASS 4xe pirmą kartą Jeep® visureigiuose įrengtas naujas ir išskirtinis skaitmeninis prietaisų skydelis. 10,25 colio skersmens Full HD raiškos skaitmeninio ekrano matmenys yra 244 x 91 mm.

 • E-COASTING

  e-Coasting sistema įsijungia pati: atleidus akseleratoriaus pedalą ji pakeičia stabdymą varikliu ir, kai automobilis lėtėja netgi nespaudžiant stabdžių pedalo, susigrąžina energiją. Regeneracinis stabdymas atleidus akseleratoriaus ir stabdžių pedalus maksimaliai padidina energijos atgavimą. Tokiu būdu pagaminamas didesnis elektros energijos kiekis, kuris po to perduodamas į akumuliatorių bateriją.

 • NAUJAS SAUGUMO LYGIS

  Naujajame COMPASS 4xe automobilyje įrengtos visos aktyviosios ir pasyviosios saugos ir antrojo lygio autonominio važiavimo sistemos, kurios užtikrina maksimalų saugumą už vairo. Kelio ženklų atpažinimo, išmanioji greičio ribojimo ir dar daug kitų sistemų yra skirtos jūsų komfortui už vairo ir saugiai kelionei.

 • BELAIDIS ĮKROVIMAS

  COMPASS 4xe savo išmanųjį telefoną galite įkrauti nenaudodami laidų su belaidžio įkrovimo dėklu*. Tiesiog padėkite savo mobilųjį prietaisą į skirtą vietą centrinėje konsolėje ir indikatorius rodys įkrovimo proceso eigą.

  *iki 15 W galios

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį