Naujiena

Jeep COMPASS

NAUJASIS JEEP® COMPASS

Lizingo įmoka

nuo 282

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 31 990 €

Naujasis „Jeep® Compass“ ir toliau rodo kelią į naujoves. Nauja stulbinanti išvaizda ir dar geresnė vairavimo patirtis, kurią užtikrina pažangiausios technologinės funkcijos. Susipažinkite su „Jeep® Compass“ naujovėmis.

Išsirinkite savo COMPASS

Jeep COMPASS Longitude

Naujasis „Jeep® Compass Longitude“ – tobulas komforto ir stiliaus derinys.

Mėnesinė įmoka

nuo 282

Kaina

nuo 31 990 €

Jeep COMPASS Limited

Elegantiškesnė išvaizda ir aukščiausios kokybės interjeras.

Mėnesinė įmoka

nuo 317

Kaina

nuo 35 990 €

Jeep COMPASS 80th ANNIVERSARY

„Jeep®“ švenčia prekės ženklo 80 metų jubiliejų ir pristato specialią komplektaciją su unikaliomis stiliaus detalėmis, kurios išryškina „Compass“ individualumą ir eleganciją.

Mėnesinė įmoka

nuo 326

Kaina

nuo 36 990 €

Jeep COMPASS S-Model

Visiškai naujas „Jeep® Compass S“ modelis, pasižymintis geriausiomis technologijomis ir stilingiausiomis detalėmis.

Mėnesinė įmoka

nuo 344

Kaina

nuo 38 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep COMPASS.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Jeep COMPASS?

Ikoniškos formos, originalios linijos

Nauji saugumo lygiai

Dar didesnis našumas. Daugiau efektyvumo

Išskirtinės savybės

Naujasis „Jeep® Compass“ ir toliau rodo kelią į naujoves. Nauja stulbinanti išvaizda ir dar geresnė vairavimo patirtis, kurią užtikrina pažangiausios technologinės funkcijos. Susipažinkite su „Jeep® Compass“ naujovėmis.

 • NAUJASIS „COMPASS“ VEIDAS

  Naujos grotelės užtikrina dar modernesnę ir ambicingesnę „Jeep® Compass“ išvaizdą. Aštrių linijų, šiuolaikiško dizaino priekinė dalis suteikia automobiliui dar tvirtesnį įvaizdį ir toliau skatina kompaktiško SUV evoliuciją

 • NAUJOJI 10,1 COL. „UCONNECT™“ MULTIMEDIJOS SISTEMA

  Naujajame „Compass“ prietaisų skydelyje įrengtas „Uconnect™“ multimedijos ekranas – pažangiausia sistema visame „Jeep®“ asortimente. 10,1 col. Ekranas yra 30% didesnis už ankstesnės kartos ekraną ir pasižymi „Ultra HD“ raiška. Naujoviška operacinė sistema yra iki penkių kartų greitesne, su lengviau ir intuityviau naudojama navigacija

 • NAUJASIS 10.25 COL. SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Naujasis „Compass“ yra pirmasis „Jeep®“ SUV, kuriame įrengtas 10,25 colių „Full HD“ skaitmeninis prietaisų skydelis. Jame lengvai ir intuityviai rasite informaciją apie greitį, likusį nuvažiuojamą atstumą, padangų slėgį ir dar daug daugiau.

 • NAŠESNI IR EFEKTYVESNI VARIKLIAI

  Naująjį „Compass“ galima rinktis su skirtingais varikliais, kurie pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir emisija, tačiau nepraranda visiems žinomo „Jeep®“ našumo. 1,3l, 130 AG turbobenzininis variklis su mechanine pavarų dėže ir 150 AG variklis su automatine transmisija, abu varomi priekiniais ratais ir išsiskiria jautriu bei efektyviu našumu, pilnai atitinkančiu „Euro 6D-Final“ standartus. Kita vertus, „1.6 Multijet II“ dyzelinis FWD variklis pasižymi 130 AG ir 10% mažesniu CO2 išmetimu.

 • II LYGIO AUTONOMINIS VAŽIAVIMAS

  Pirmą kartą visuose „Jeep®“ yra įrengta naujoji „Jeep®“ važiavimo greitkeliu pagalbos sistema – II lygio autonominio važiavimo sistema, padedanti važiuojant greitkeliu, automagistrale ar atskiromis eismo juostomis. Adaptyvi greičio palaikymo sistema ir važiavimo juostos laikymosi asistentas padeda automobiliui važiuoti tinkamu greičiu bei atstumu nuo kitų automobilių ir tuo pačiu užtikrina, kad net posūkių metu automobilis išliktų juostos viduryje.

 • 360° KAMERA

  Nauja pagalbinė parkavimo sistema su 360° kamera, užtikrina dar saugesnį automobilio parkavimą ir išvažiavimą iš stovėjimo vietos.

 • NAUJASIS BELAIDIS ĮKROVIMAS

  Pirmą kartą „Jeep® Compass“ įrengtas belaidis įkrovimas jūsų mobiliajam telefonui – pažangiausia išmaniųjų telefonų įkrovimo sistema, kuriai nereikia jokių laidų. Tiesiog padėkite suderinamą įrenginį ant stovo centriniame valdymo pulte. Mėlyna lemputė patikins, kad įrenginys kraunasi, o žalia lemputė – kad pilnai įkrautas.

  įkrauna iki 15 W

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį