Jeep COMPASS – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Jeep COMPASS

NAUJASIS JEEP® COMPASS

Lizingo įmoka

nuo 303

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 34 990 €

Naujasis Jeep® COMPASS ir toliau rodo kelią į naujoves. Nauja stulbinanti išvaizda ir dar geresnė vairavimo patirtis, kurią užtikrina pažangiausios technologinės funkcijos. Susipažinkite su Jeep® COMPASS naujovėmis.

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep COMPASS.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Jeep COMPASS?

Ikoniškos formos, originalios linijos

Nauji saugumo lygiai

Naujos kartos lengvasis hibridas

Išskirtinės savybės

Naujasis Jeep® COMPASS ir toliau rodo kelią į naujoves. Nauja stulbinanti išvaizda ir dar geresnė vairavimo patirtis, kurią užtikrina pažangiausios technologinės funkcijos. Susipažinkite su Jeep® COMPASS naujovėmis.

 • NAUJASIS COMPASS VEIDAS

  Naujos grotelės užtikrina dar modernesnę ir ambicingesnę Jeep® COMPASS išvaizdą. Aštrių linijų, šiuolaikiško dizaino priekinė dalis suteikia automobiliui dar tvirtesnį įvaizdį ir toliau skatina kompaktiško SUV evoliuciją

 • NAUJAUSIA E-HYBRID TECHNOLOGIJA

  Naująjį COMPASS galima rinktis su skirtingais varikliais, kurie pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir emisija, tačiau nepraranda visiems žinomo Jeep® našumo. 1,3 l 130 AG benzininis variklis su turbina ir mechanine pavarų dėže, bei naujausios kartos 1.5 l 130 AG lengvasis hibridinis variklis su automatine greičių dėže ir papildomu 15 kW elektros varikliu įmontuotu į greičių dėžę dėl sklandesnio pavarų perjungimo bei galimybės trumpus atstumus judėti nejungiant vidaus degimo variklio. Abu varomi priekiniais ratais ir išsiskiria jautriu bei efektyviu našumu, pilnai atitinkančiu „Euro 6D-Final“ standartus. Kita vertus, 1.6 Multijet II dyzelinis FWD variklis pasižymi 130 AG ir 10% mažesniu CO2 išmetimu.

 • NAUJOJI 10,1 COLIO UCONNECT™ MULTIMEDIJOS SISTEMA

  Naujajame COMPASS prietaisų skydelyje įrengtas Uconnect™ multimedijos ekranas – pažangiausia sistema visame Jeep® asortimente. 10,1 col. Ekranas yra 30% didesnis už ankstesnės kartos ekraną ir pasižymi Ultra HD raiška. Naujoviška operacinė sistema yra iki penkių kartų greitesne, su lengviau ir intuityviau naudojama navigacija

 • NAUJASIS 10.25 COL. SKAITMENINIS PRIETAISŲ SKYDELIS

  Naujasis COMPASS yra pirmasis Jeep® SUV, kuriame įrengtas 10,25 colių „Full HD“ skaitmeninis prietaisų skydelis. Jame lengvai ir intuityviai rasite informaciją apie greitį, likusį nuvažiuojamą atstumą, padangų slėgį ir dar daug daugiau.

 • II LYGIO AUTONOMINIS VAŽIAVIMAS

  Pirmą kartą visuose Jeep® yra įrengta naujoji Jeep® važiavimo greitkeliu pagalbos sistema – II lygio autonominio važiavimo sistema, padedanti važiuojant greitkeliu, automagistrale ar atskiromis eismo juostomis. Adaptyvi greičio palaikymo sistema ir važiavimo juostos laikymosi asistentas padeda automobiliui važiuoti tinkamu greičiu bei atstumu nuo kitų automobilių ir tuo pačiu užtikrina, kad net posūkių metu automobilis išliktų juostos viduryje.

 • 360° KAMERA

  Nauja pagalbinė parkavimo sistema su 360° kamera, užtikrina dar saugesnį automobilio parkavimą ir išvažiavimą iš stovėjimo vietos.

 • NAUJASIS BELAIDIS ĮKROVIMAS

  Pirmą kartą Jeep® Compass įrengtas belaidis įkrovimas jūsų mobiliajam telefonui – pažangiausia išmaniųjų telefonų įkrovimo sistema, kuriai nereikia jokių laidų. Tiesiog padėkite suderinamą įrenginį ant stovo centriniame valdymo pulte. Mėlyna lemputė patikins, kad įrenginys kraunasi, o žalia lemputė – kad pilnai įkrautas.

  įkrauna iki 15 W

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį