Naujiena

Jeep GLADIATOR

GLADIATOR 100% JEEP®, 100% PREMIUM PIKAPAS

Lizingo įmoka

nuo 516

Automobilio kaina

nuo 64 990 €

„Jeep® Gladiator“ pirmą kartą patenka į Europos rinką. Legendinis „Jeep®“ važiavimas bekele yra integruotas į pikapą, kuris atspindi prekės ženklo bruožus: našumą, talpą ir ilgaamžiškumą.

Naujasis „JEEP Gladiator“ jau Lietuvoje!

Legendinis Jeep® neapsakoma jėga, ypatingas erdvumas ir nepaprastas tvirtumas – aukščiausios klasės pikapas, kuris pranoks visus jūsų lūkesčius.

Išsirinkite savo GLADIATOR

Jeep GLADIATOR Overland

Mėnesinė įmoka

nuo 516

Kaina

nuo 64 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep GLADIATOR.

Nauji automobiliai salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Jeep Gladiator Silver

Kodėl Jeep GLADIATOR?

Jeep® Būdingas ikoniškumas

3.0 V6 Turbodyzelinis variklis

Keturių ratų sistema „Selec-Trac“

Išskirtinės savybės

Gladiator Overland yra standartinis su geriausiu stiliumi, patogumu bei technologijomis. "Overland" įranga sieja "Uconnect"™ navigacijos ir radijos sistema su 8,4 colių jutikliniu ekranu, 7 colių vairuotojo informacinis/prietaisų skydelis, 552W profesionali "Alpine Premium" garso sistema su 9 garsiakalbiais, 18 colių akį traukiančio atspalvio lengvojo lydinio ratlankius bei išorinius sidabrinius elementus.

 • 3.0 V6 TURBODYZELINIS VARIKLIS

  „Gladiator“ yra įrengtas 3.0 V6 turbodyzelinis variklis, užtikrinantis galią iki 264 AG ir 600 Nm sukimo momentą. Dėka 8 greičių automatinės transmisijos, garantuojamas našumas, lankstumas, reikia rečiau keisti pavaras ir užtikrinamas didžiausias efektyvumas mažesnėms degalų sąnaudoms.

 • SELEC-TRAC®

  Pažangiausia programinė įranga ir geriausia keturių ratų sistema „Selec-Trac“ užtikrina sklandų važiavimą pagal vairavimo sąlygas ir įpročius, tad „Gladiator“ bus visuomet pasirengęs sklandžiam važiavimui pilnai išnaudojant visas jo galimybes. Taip pat modelis turi mechaninę visų varančiųjų ratų sistemos svirtį. Jos pagalba galima pasirinkti, kad „Gladiator“ būtų varomas dviem arba keturiais ratais, bei įjungti mechaninį palėtintoją.

 • MAKSIMALUS PRISITAIKYMAS

  Viena iš unikaliausių „Gladiator“ savybių, tai kad jis sugeba visiškai prisitaikyti prie jūsų norų. Skirtingos priekinio stiklo ir stogo kombinacijos leis jums pasirinkti iš trijų konfigūracijų: kietas stogas su trimis plokštėmis, minkštas stogas ir jokio stogo. Mėgaukitės grynu oru ir maksimalia laisve bet kokiame kelyje, bet kurio sezono metu.

 • KOMFORTAS

  Kad jaustumėtės komfortiškai bet kokiomis sąlygomis, Jeep „Gladiator“ yra įrengtas odinis salonas, šildomos priekinės sėdynės ir vairas, o dviejų zonų automatinė klimato kontrolė leis jums reguliuoti dvi skirtingas temperatūras priekinėje keleivio vietoje.

 • VILKIMO GALIA

  Pikapas suteikiantis jums dar daugiau galimybių, nes jo vilkimo galia siekia net 2,7 tonas. Kol kas tai yra stipriausias pikapas Europos rinkoje. Todėl automobilis bus ne tik praktiškas pagalbininkas, bet ir puikus pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui.

 • DAUGIAU VIETOS

  „Gladiator“ salonas sukurtas taip, kad būtų maksimaliai erdvus ir patogus visiems keleiviams. Modelis savo segmente išsiskiria tuo, kad jame yra daugiausia vietos gale. Galinėje sėdynėje keleiviams skirta iki – 96,6 cm erdvės – taigi, „būsite tikri, jog jūs ir Jūsų pakeleiviai jaus vienodą komfortą kiekvieno nuotykio metu“.

 • DIDELĖ TALPA

  „Gladiator“ konfigūracija pasižymi dviguba kabina ir 1531 x 1422 mm plienine bagažine, kurioje įrengtas oro sąlygoms atsparus elektros lizdas, šviesos diodų apšvietimas ir apsauginė purkšta danga. Krovumas yra iki 750 kg. Taip pat galite įsigyti krovinių valdymo sistemą, kuri platformą papildo 400 W inverteriu ir oro sąlygoms atspariu 230 V AC elektros lizdu.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį