Jeep RENEGADE – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Jeep RENEGADE

DRĄSI IŠVAIZDA, ATSPINDINTI JŪSŲ ASMENYBĘ

Lizingo įmoka

nuo 238

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 26 990 €

Šis miesto visureigis išsiskiria iš kitų kelyje esančių transporto priemonių. Apvalūs priekiniai žibintai, aiškios, tačiau ne per griežtos linijos įrodo, kad Jeep® RENEGADE tvirtai išlaiko savo išskirtinį stilių. Ir nors automobilyje netrūksta šiuolaikinio dizaino elementų, pamatę jį, vis tiek atpažinsite legendines Jeep® formas.

Išsirinkite savo RENEGADE

Jeep RENEGADE Longitude

Mėnesinė įmoka

nuo 238

Kaina

nuo 26 990 €

Jeep RENEGADE Limited e-Hybrid

Mėnesinė įmoka

nuo 291

Kaina

nuo 32 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep RENEGADE.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Jeep RENEGADE?

Naujasis Jeep® RENEGADE – neabejotinai sukurtas miesto džiunglėms. Elektroninė sistema nuo apsivertimo ir stabilumo kontrolė (ESC) su pajudėjimo į įkalnę sistema padeda išvengti slydimo ir didina sukibimą su kelio danga. Kartu - galiniai ir priekiniai parkavimo jutikliai, priekinio susidūrimo prevencijos sistema, galinio vaizdo kamera su dinaminėmis gairėmis, eismo juostos palaikymo sistema padės jaustis saugiai ir manevruoti itin tiksliai miesto nuotykiuose.

Išskirtinė išvaizda

Tvirta konstrukcija

Pritaikytas miestui

Išskirtinės savybės

Naujausias Jeep® RENEGADE - sukurtas miestui, tačiau neabejotinai įveiks net sunkiausius kelius už miesto ribų.

 • IŠSKIRTINIS STILIUS, KURIS JUS IŠSKIRS IŠ MINIOS

  Jeep® RENEGADE – šiuolaikinio dizaino, naujausių technologijų ir meistriškumo derinys. Tvirta ir energinga išvaizda nepaliks abejingų net ir sportinių automobilių mėgėjų. Vienas ryškiausių RENEGADE dizaino akcentų – įspūdingos 7 dalių priekinės grotelės, kurios yra Jeep® skiriamasis ženklas. Išskirtinumo šiam modeliui suteikia ir apvalūs priekiniai žibintai, kurie puikiai įsilieja į bendrą automobilio dizainą.

 • NAUJAUSIA E-HYBRID TECHNOLOGIJA

  Naująjį RENEGADE galima rinktis su skirtingais varikliais, kurie pasižymi mažesnėmis degalų sąnaudomis ir emisija, tačiau nepraranda visiems žinomo Jeep® našumo. 1,3 l 130 AG benzininis variklis su turbina ir mechanine pavarų dėže, bei naujausios kartos 1.5 l 130 AG lengvasis hibridinis variklis su automatine greičių dėže ir papildomu 15 kW elektros varikliu įmontuotu į greičių dėžę dėl sklandesnio pavarų perjungimo bei galimybės trumpus atstumus judėti nejungiant vidaus degimo variklio. Abu varomi priekiniais ratais ir išsiskiria jautriu bei efektyviu našumu, pilnai atitinkančiu „Euro 6D-Final“ standartus. Kita vertus, 1.6 Multijet II dyzelinis FWD variklis pasižymi 130 AG ir 10% mažesniu CO2 išmetimu.

 • AUKŠČIAUSIAS SAUGUMO LYGIS

  Jūsų nuotykiai prasideda su Jeep® RENEGADE. Daugiau nei 70 saugumo technologijų suteiks pasitikėjimą savimi važiojant bekele, greitkeliu ar miesto gatvėmis. Daugybė įdiegtų jutiklių įspėja apie galimas kliūtis ar avarines situacijas, todėl šis visureigis leidžia jums laisvai rinktis bet kokius kelionių maršrutus, o saugumu pasirūpina pats.

 • UCONNECT™ 8,4 COLIO

  Uconnect™ 8,4 colio NAV DAB radijo sistema siūlo efektyvų ir patogų būdą kiekvienam vairuotojui ir keleiviui išmaniai keliauti. Apple CarPlay ir Android Auto suteikia galimybę pasirinkti garso takelį savo nuotykiui, o Uconnect™ navigacijos sistema užtikrina, kad visada rasite savo kelią namo.

 • PARKVIEW ATBULINĖS EIGOS KAMERA

  Kelionės mieste tampa paprastesnės, kai joms tinkamai pasiruošta. Jei įsigysite pasirenkamą automobilio statymo paketą Jeep® RENEGADE galinio vaizdo kamera ParkView® užtikrins, kad ekrane matytumėte aiškų vaizdą, esantį už savo automobilio. Be to, palaikyti saugų atstumą nuo priekyje esančių automobilių padeda adaptyvioji pastovaus greičio palaikymo sistema.

 • ERGONOMIŠKA PRABANGA

  Naujojo Jeep® RENEGADE salonas demonstruoja kokybišką meistrystę su novatoriškomis ir aukštos kokybės medžiagomis. Nuo anoduoto metalo akcentų, kuriuos įkvėpė ekstremalus sportas, iki ergonomiško dizaino sėdynių, kurios prideda komforto bet kokiam nuotykiui.

 • AKTYVIAM LAISVALAIKIUI

  Mėgstate aktyvų gyvenimo būdą, tačiau dažnas nepatogumas – per mažai vietos automobilyje? RENEGADE yra itin kompaktiškas krosoveris, tobulai subalansuotas jūsų aktyviam laisvalaikiui. Šio krosoverio bagažinės tūris, kuris gali būti dar padidinamas nulenkus užpakalines sėdynes 90 laipsnių kampu, yra 351 litras. Todėl, kad ir ką nuspręstumėte veikti, nuo šiol visa laisvalaikio įranga tilps jūsų naujajame RENEGADE.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį