Jeep WRANGLER 4xe – Autobrava Motors

Informuojame, kad mūsų įmonėje atsiskaityti galima tik bankiniais pervedimais arba naudojant banko korteles.

Plačiau

Jeep WRANGLER 4xe

ĮKRAUNAMAS HIBRIDAS - IKONOS EVOLIUCIJA

Lizingo įmoka

nuo 696

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 78 892 €

Jeep® WRANGLER tiesia naują kelią į ateitį – dabar geriausi jūsų nuotykiai bus varomi ir elektra.

Išsirinkite savo WRANGLER 4xe

Jeep WRANGLER 4xe Sahara

Mėnesinė įmoka

nuo 696

Kaina

nuo 78 892 €

Jeep WRANGLER 4xe Rubicon

Mėnesinė įmoka

nuo 721

Kaina

nuo 81 717 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep WRANGLER 4xe.

Naujos transporto priemonės salone

Greičiausias kelias įsigyti naują automobilį
Geriausios kainos pasiūlymai

Kodėl Jeep WRANGLER 4xe?

Naujasis WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid priima kasdienius iššūkius naudodamas 380 AG bendrąją galią ir pagreitėdamas iki 100 km/val. per 6,4 sekundės. Elektrifikavimas dar į aukštesnį lygį pakelia WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid eksploatacines savybes. Jis galingesnis, dar lengviau įveikia brastas ir dėl maksimalaus sukimo momento mažų variklio sūkių metu išlieka kompromisų nepripažįstančiu bekelės automobiliu. Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid degalų sąnaudos (l/100 km): 3,5–4,1; CO2 emisijos (g/km): 79–94. Vertės patvirtintos pagal NEDC bandymų metodiką, atnaujintos 2020-06-20. Vertės pateiktos tik palyginimo tikslams.

380 AG Bendroji galia

iki 53 km elektriniu režimu

3 val. greitojo įkrovimo režimu

Išskirtinės savybės

Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid standartinėje įrangoje įdiegta daugiau nei 65 aktyviosios ir pasyviosios saugos funkcijų. Tarp šių važiavimo funkcijų yra prisitaikanti greičio palaikymo sistema (Adaptive Cruise Control) ir įspėjimo apie susidūrimą iš priekio sistema (Forward Collision Warning+) su automatiniu stabdymu. Be to, įrengtos ir bekelės nuotykiams skirtos sistemos, pvz., pasirinkto greičio valdymo (Selec-Speed Control): tai greičio palaikymo bekelėje funkcija, su kuria galite vienodu greičiu važiuoti nelygiu ir klampiu paviršiumi ar stačiais šlaitais.

 • STILIAUS IKONA

  Naujasis Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid nenutolsta nuo savo šaknų. Ikonišką griežtą formą papuošia elegantiškos 4xe pasaulio detalės, tokios kaip mėlyni logotipų kontūrai, įkrovimo lizdo durelės šone ar raiškios ratlankių linijos. WRANGLER 4xe yra universalumo įsikūnijimas su nulenkiamu priekiniu stiklu, įvairiomis stogo konfigūracijomis ir nuimamomis durimis – kad būtų galima visiškai mėgautis atviru oru.

 • NEPRILYGSTAMOS EKSPLOATACINĖS SAVYBĖS

  Naujasis Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid priima naujus mobilumo iššūkius, tačiau išlaiko ir pagrindines savo savybes, kurios pavertė jį legendiniu. Benzininį varikliu su turbokompresoriumi sujungus su elektros varikliu, sukuriama iki 380 AG galia ir 637 Nm sukimo momentas – netgi varikliui sukantis mažu greičiu.

 • VAŽIAVIMAS VIEN TIK ELEKTRINIU REŽIMU

  Kuriant WRANGLER hibridinį automobilį buvo atsižvelgta į tradicines Jeep® visureigių eksploatacines savybes ir padidintas jų efektyvumas. Lyginant su įprastu važiavimu naudojant vidaus degimo variklį, hibridiniame režime sumažėja degalų sąnaudos ir emisijos. Vien tik elektriniu režimu galima nuvažiuoti iki 53 km, neišskiriant jokio CO2.

 • GALIOS BEKELĖJE ELEKTRIFIKAVIMAS

  Su įkraunamu hibridiniu automobiliu galima net tik išlaikyti, bet ir dar pagerinti WRANGLER eksploatacines savybes bekelėje. Kartu su benzininiu varikliu su turbokompresoriumi dirbantis elektros variklis maksimalų sukimo momentą gali sukurti netgi varikliui sukantis mažu greičiu, taip pagerindamas automobilio valdymą slinkimo režime. Be to, WRANGLER 4xe išsiskiria savo gebėjimu naudoti elektrinę visų ratų 4×4 pavarą netgi įjungus žemas pavaras.

 • 8 PAVARŲ AUTOMATINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

  Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid visureigiuose montuojama 8 pavarų TorqueFlite automatinė pavarų dėžė, kuri važiavimo metu padeda optimizuoti automobilio eksploatacines savybes. Dėl lengvo naudojimo, tikslaus reagavimo ir tolygesnio važiavimo ji puikiai tinka bet kokiam kelio paviršiui.

 • BRASTŲ ĮVEIKIMAS

  Naujasis Jeep® WRANGLER 4xe Plug-in Hybrid gali netgi pervažiuoti vandens kliūtis bekelės maršrutuose. Akumuliatoriaus skyrius yra apsaugotas ir sandarus, todėl automobiliu galima įveikti iki 762 mm gylio vandens kliūtis.

 • ĮKRAUKITE NAMUOSE IR KELYJE

  Įkrauti naująjį įkraunamą hibridinį WRANGLER 4xe yra stebėtinai paprasta. Tai galite atlikti ne tik su easyWallbox, bet ir namuose per nuotolį valdydami savo prijungtą Wallbox iš My Uconnect™ programėlės. Be to, savo naująjį hibridinį WRANGLER galite įkrauti kelyje su atskirai įsigyjamu 3 tipo kabeliu, kurį galima prijungti beveik prie visų viešųjų įkrovimo stotelių.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį