Nuo šiol būtent čia sužinosite visas aktualiausias ALFA ROMEO, FIAT, FIAT PROFESSIONAL, JEEP ir MASERATI automobilių gamintojų naujienas, informaciją apie visus jų modelius ir ypatingus atstovybių pasiūlymus.

Unikalus FCA prekės ženklų portfelis leidžia išpildyti net išrankiausio automobilių entuziasto poreikius. Jums galime pasiūlyti daugybę skirtingų automobilių – nuo stilingų miesto gatvėmis manevruoti sutvertų FIAT 500 iki prabangaus MASERATI LEVANTE.

  • „Fiat“ lengvieji automobiliai yra orientuoti į ekonominę klasę, jie itin paklausūs visame pasaulyje dėl gero kainos ir kokybės santykio. Gamoje yra ir stilingasis „Fiat 500“ – tai puikiai atpažįstamas ir ikona tapęs modelis, kurio pirmoji karta buvo sukurta dar 1957-aisiais. Populiarėjant miesto visureigiams, „Fiat“ pasiūlė modelį ir šiam segmentui – „Fiat 500X“. Jau rudenį Baltijos šalyse bus pristatytas atnaujintas šeimoms skirtas modelis, turintis didesnį pravažumą, erdvesnį saloną, praktiškesnę bagažinę ir daugiau naujausių technologijų nei pirmtakas.
  • „Fiat Professional“ yra vieni populiariausių lengvojo komercinio transporto modelių Lietuvoje. Klientai vertina platų servisų tinklą, puikų kainos ir kokybės santykį, „Fiat“ komercinių modelių patikimumą bei pritaikomumą įvairiausioms veikloms. Kiekviena minutė, kai automobilis negali atlikti savo darbo, kainuoja, tačiau mūsų ilgamečiai klientai gali užtikrinti – su „Fiat“ komerciniais automobiliais tokių minučių skaičius yra minimalus.
  • „Jeep“ ne be reikalo tapo bendriniu kėbulo tipą – džipą – reiškiančiu pavadinimu. Tai itin patikimi ir aukščiausio lygio pravažumu pasižymintys automobiliai – nuo atnaujinto „Renegade“, visiškai naujo „Compass“ iki didžiausio „Grand Cherokee“. Galingiausia jo versija, „Jeep Grand Cherokee Trackhawk“, pasiekia net 700 AG! „Jeep“ gamoje yra ir „Wrangler“ – automobilis, dėl unikalios išvaizdos ir pravažumo tapęs tikra prastų kelių legenda.
  • „Alfa Romeo“ atgimimas vyksta maksimaliu tempu. Stilingi automobiliai, iki šiol skynę pergales dizaino konkursuose, pastaraisiais metais dominuoja ir kitokio tipo rinkimuose – tuose, kur renkami maloniausi vairuoti modeliai. Sportiškas sedanas „Giulia“ ir visureigis „Stelvio“ jau tapo ne tik dizaino, bet ir vairavimo malonumo etalonais, o užfiksuoti geriausi rezultatai tarp tokio tipo automobilių legendinėje Niurburgringo „Nordschleife“ trasoje tą patvirtina.
  • „Maserati“ automobiliai skirti patiems rafinuočiausiems, išskirtinumo ieškantiems klientams. Aukščiausio lygio kokybė, neprilygstamas komfortas ir simfoninis „Maserati“ kartu su „Ferrari“ kurtų variklių skambesys gali būti sutinkami reprezentaciniame sedane „Quattroporte“, visureigyje „Levante“, sportiniame kupė „GranTurismo“ ir kituose išskirtiniuose modeliuose. „Maserati“ užtikrina tik geriausias emocijas kiekvieną dieną nepriklausomai nuo jūsų poreikių – jis atliks geriausią rolę ir norint pasivažinėti komfortišku reprezentaciniu sedanu, ir sportiniu automobiliu.

Labai didžiuojamės, atstovaudami ir Lietuvoje pristatydami visus šiuos prekės ženklus.

„Autobrava Motors“ komanda kasdien pasiruošusi užtikrinti geriausias tiekimo sąlygas ir kainas, kokybišką aptarnavimą, išsamias ir profesionalias konsultacijas, o vėliau – ir garantinį aptarnavimą. Mes stengiamės, kad kiekvienas klientas iš salono išvažiuotų ne tik su nauju automobiliu, bet ir įgyvendinęs savo svajonę.

Siūlome apžiūrėti automobilius čia, o detaliam jų įvertinimui pakviesime atvykti į mūsų saloną – užtikriname puikius įspūdžius ir geriausią pasaulyje itališką kavą.

Kitos Autobrava Motors naujienos

ATSTOVYBĖS

VILNIUS

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 8:00 – 19:00
VI 9:00 – 15:00

Serviso darbo laikas:
I-V 7:30 – 19:00
VI-VII – nedirba

Žalgirio g. 112A
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt

KAUNAS

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00
VI 10:00 – 15:00

Serviso darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00
VI-VII – nedirba

Partizanų g. 75C
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt

KLAIPĖDA

Pardavimų skyriaus darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00
VI 10:00 – 15:00

Serviso darbo laikas:
I-V 9:00 – 18:00
VI-VII – nedirba

Dubysos g. 25A
Tel. (8 70) 077074
info@autobravamotors.lt