FIAT professional servisas

Autorizuoti servisai Vilniuje, Kaune, Klaipėdojė ir Marijampolėje pasirengę tiksliai diagnozuoti ir profesionaliai bei greitai išspręsti visas iškilusias problemas. Techninė apžiūra, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas, visų automobilio dalių remontas, variklio gedimų diagnostika ir remontas, padangų montavimas, balansavimas ir remontas – visos palsaugos atliekamos su didžiausiu dėmesiu kokybei, tad darbams ir detalėms suteikiama iki 2 metų garantija.

Registracija į servisą

Sertifikuoti meistrai

Komercinės paskirties automobiliai eksploatuojami itin intensyviai, tad ir techninė jų priežiūra turi būti preciziška. Būtent tokį požiūrį bei aukščiausio lygio darbų kokybę garantuoja Italijoje sertifikuoti meistrai.

Originalios detalės

Remontuodami automobilius naudojame tik originalias dalis. Visada prioritetą teiksime originalumui, nes tik gamintojo sertifikuotos detalės leidžia išlaikyti aukščiausią techninę parengtį, kokybę bei suteikti patikimumo garantiją.

Darbų garantija

Automobilių remonto metu naudojamoms originalioms dalims taikoma 24 mėnesių garantija be ridos apribojimo. Išimtys taikomos tik intensyvaus naudojimo dalims, kurios dažniausiai nusidėvi greičiau, nei per 2 metus, pavyzdžiui, padangoms, stabdžių trinkelėms, valytuvų šluotelėms ir pan.

Fiat professional specialūs pasiūlymai

Garantinis servisas

Naujas FIAT PROFESSIONAL automobilis skirtas darbui ir kelionėms be jokių rūpesčių. Mėgaukitės kokybe ir komfortu, saugumu ir sklandžiu vairavimu, kurį garantuoja FIAT koncerno vertybės ir patirtis. Tai užtvirtinama 24 mėnesių kokybės garantija, neribojant ridos. Šis garantinių paslaugų paketas garantuoja profesionalų aptarnavimą oficialiuose autorizuotuose FIAT servisuose.

Mobilaus meistro paslauga

Kai darbas veja darbą ir brangi bei svarbi kiekviena minutė, automobilio pristatymą į servisą galite drąsiai patikėti mobiliam meistrui. Skambinkite mums arba registruokitės internetu. Gavę užsakymą mes paimsime ir pristatysime automobilį į servisą Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, o grąžinsime į jums patogią vietą. Atkreipiame dėmesį, kad ši paslauga teikiama tik eksploatuojamoms transporto priemonėms.

Papildomos Fiat professional serviso paslaugos

Pagalba
kelyje

Plačiau apie paslaugą

Kontaktai

Pardavimų skyrius

+370 37 210 500

Pardavimų skyrius

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Pardavimų skyrius

+370 46 390 790

Pardavimų skyrius

+370 5 2461 716

Detalių skyrius

+370 5 2461 722

Detalių skyrius

+370 37 210504

Detalių skyrius

+370 343 98745

Detalių skyrius

+370 46 236873

Algirdas Antanauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236873
algirdas.antanauskas@fiat.lt

Lauryna Kontrimaitė
Detalių pardavimo vadybininkė

+370 46 236873
lauryna.kontrimaite@fiat.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 343 98745

Registracija į servisą

+370 46 236972

Rimas Baranauskas
Vyr. sandėlio vadybininkas

+370 343 98745
rimas.baranauskas@autoforumas.lt

Svajūnas Gedrimas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 46 236 873
svajunas.gedrimas@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 37 210503

Tatjana Gudelienė
Klientų aptarnavimo vadovė

+370 37 210503
tatjana.gudeliene@fiat.lt

Sigitas Jovarauskas
Popardaviminio aptarnavimo vadovas

+370 37 210503
sigitas.jovarauskas@fiat.lt

Elvina Stonė
Serviso administratorė

+370 37 210503
elvina.stone@fiat.lt

Linas Bacevičius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
linas.bacevicius@fiat.lt

Vytautas Kunickas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
vytautas.kunickas@fiat.lt

Rytis Jančius
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
rytis.jancius@fiat.lt

Andrius Zakarauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 37 210503
andrius.zakarauskas@fiat.lt

Edvinas Labūnaitis
Detalių didmeninės prekybos vadovas

+370 37 210504
edvinas.labunaitis@fiat.lt

Tautvydas Bočkus
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 37 210504
tautvydas.bockus@fiat.lt

Registracija į servisą

+370 5 2461722

Dergilė Černiauskienė
Krasta Auto Vilnius
Direktorė

+370 5 2740440
dergile.cerniauskiene@modusgroup.lt

Artūras Dambrauskas
Krasta Auto Kaunas
Direktorius

+370 37 210500
arturas.dambrauskas@modusgroup.lt

Algimantas Stanislauskas
Krasta Auto Klaipėda
Direktorius

+370 46 344944
algimantas.stanislauskas@modusgroup.lt

Giedrius Naruševičius
Autoforumas Marijampolė
Direktorius

+370 343 98745
giedrius.narusevicius@autoforumas.lt

Ugnė Daubaraitė
Rinkodaros projektų vadovė

+370 5 2740 440
ugne.daubaraite@modusgroup.lt

Gintaras Stadulis
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 343 98745
gintaras.stadulis@autoforumas.lt

Rolandas Banys
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 46 390 790
rolandas.banys@fiat.lt

Eimantas Jurkevičius
Automobilių pardavimų vyr. vadybininkas

+370 37 210500
eimantas.jurkevicius@fiat.lt

Karolina Kneižytė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 37 210500
karolina.kneizyte@fiat.lt

Edgaras Bomblauskas
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 37 210500
edgaras.bomblauskas@fiat.lt

Paulius Žeruolis
Serviso administratorius

+370 5 2461722
paulius.zeruolis@fiat.lt

Augustas Kulikauskas
Kėbulų remonto skyriaus serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
augustas.kulikauskas@fiat.lt

Deividas Pocius
Serviso administratorius

+370 46 236972
deividas.pocius@fiat.lt

Aurimas Krolis
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.krolis@fiat.lt

Aurimas Lūža
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
aurimas.luza@fiat.lt

Aurimas Valiukas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
aurimas.valiukas@autoforumas.lt

Eglė Žitkevičienė
Automobilių pardavimo vadybininkė

+370 5 2461716
egle.zitkeviciene@fiat.lt

Arūnas Valutkevičius
Automobilių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461716
arunas.valutkevicius@fiat.lt

Andrius Lesevičius
Automobilių pardavimų vadybininkas

+370 5 2461716
andrius.lesevicius@fiat.lt

Laurynas Paulauskas
Pardavimo skyriaus asistentas

+370 5 2461716
laurynas.paulauskas@fiat.lt

Ignas Birbilas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 46 236972
ignas.birbalas@fiat.lt

Jonas Račkauskas
Popardaviminio aptarnavimo skyriaus pardavimų vadovas

+370 5 2461722
jonas.rackauskas@fiat.lt

Marius Kristijonas Ališauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
marius.alisauskas@fiat.lt

Mindaugas Gumauskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 343 98745
mindaugas.gumauskas@autoforumas.lt

Mindaugas Kazlauskas
Aptarnavimo skyriaus vadovas

+370 46 236972
mindaugas.kazlauskas@bmw.lt

Mindaugas Petkus
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461722
mindaugas.petkus@fiat.lt

Raimondas Miržinskas
Serviso paslaugų pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.mirzinskas@fiat.lt

Raimondas Neverauskas
Detalių pardavimo vadybininkas

+370 5 2461 722
raimondas.neverauskas@fiat.lt