EUROPOS METŲ AUTOMOBILIS 2023

Jeep AVENGER

PIRMASIS VISIŠKAI ELEKTRINIS JEEP

Lizingo įmoka

nuo 370

Skaičiuoti įmoką

Kaina

nuo 41 990 €

VISIŠKAI ELEKTRINĖ GALIA, TAI NAUJAS NUOTYKIS! Jokio streso, tik nuotykiai. Pirmajame visiškai elektriniame „Jeep®“ derinamos legendinės „Jeep®“ galimybės ir neprilygstamas vairavimo malonumas su į ateitį orientuota elektrine galia.

Išsirinkite savo AVENGER

Jeep AVENGER Jeep Avenger 1ST Edition

Mėnesinė įmoka

nuo 370

Kaina

nuo 41 990 €

Atsisėskite į vairuotojo sėdynę

Rezervuokite bandomąjį važiavimą ir mėgaukitės vairavimo patirtimi su Jeep AVENGER.

Naujos transporto priemonės salone

Pasirinkite savo Jeep AVENGER ir mėgautis kelione dabar

Kodėl Jeep AVENGER?

100 % Elektrinis variklis, 0 g CO2 emisija.

Bendras nuvažiuojamas atstumas iki 550* km mieste

Greitas krovimas ( iki 80% kraunant pastovia 100kWh (DC) srove užtruksite tik 30 minučių).

115kW (156 AG) elektrinė galia

Išskirtinės savybės

Jokio streso, tik nuotykiai.

  • IŠORĖ - ŽAVI IR URBANISTINĖ

    „Jeep®“ nuotykiai reiškia ribų peržengimą ir savęs atradimą visiškai naujame pasaulyje. Išskirtiniai „Jeep® Avenger“ 18 colių lengvojo lydinio ratlankiai puikiai dera prie tvirtų bei kompaktiškų formų, kurias užtikrina 360° kėbulo apsauga. Jo išskirtinė estetika atspindi kultinę „Jeep®“ tapatybę: išskirtinės septynių angų radiatoriaus grotelės, kontrastingas juodas stogas ir priekiniai bei galiniai LED žibintai – „Avenger“ atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio.

  • TECHNOLOGIJOS IR SAUGA

    Naujasis „Jeep® Avenger“ sukuria naują vairavimo patirtį – jame įdiegta daugybė pažangių pagalbos vairuotojui sistemų. Jis išlaiko atstumą iki priekyje važiuojančios transporto priemonės ir visada išlieka eismo juostos viduryje aktyviai valdydamas vairą. Naujajame „Jeep® Avenger“ yra du 10,25 colių ekranai: 100 % skaitmeninis TFT ekranas ir „Uconnect™“ informacinės sistemos ekranas.

  • SALONAS TIKRA EMOCIJA

    Modernus „Jeep® Avenger“ salonas – sukuria laisvės pojūtį kartu su dideliu funkcionalumu. Kiekviena kelionė tampa nuotykiu. Naudokitės patogiai išdėstytomis daiktadėžėmis ir vežkitės savo išmanųjį telefoną, raktus, vandens butelį, grožio dėžutę ir akinius nuo saulės sudėtus saugiai ir pasiekiamai. Patogios išskirtinės geltonos ir juodos spalvų sėdynės, geltonos spalvos akcentai ant prietaisų skydelio ir aplinkos apšvietimas, kuris jausmus paverčia spalvomis, o kiekviena kelionė tampa nepamirštama patirtimi.

Sekantys žingsniai, norint pasiekti savo Jeep

Registruokitės bandomajam važiavimui

Išbandykite šį automobilį

Užduokite klausimą mūsų specialistui

Pradėkite pokalbį